690 680 960

Wyprzedzała rowerzystkę, po chwili uderzyła w drzewa i dachowała

W minioną sobotę w miejscowości Opoka doszło do dachowania auta osobowego. Kierująca pojazdem z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w minioną sobotę, w miejscowości Opoka w gm. Końskowola w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Z ustaleń policjantów wynika, że 20-letnia kobieta kierująca audi, wyprzedzając rowerzystkę, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do rowu, uderzając w przydrożne drzewa. Po chwili samochód dachował. Mieszkanka Puław z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Poniatowej. Kobieta w chwili wypadku była trzeźwa.

W trakcie czynności na miejscu zdarzenia, okazało się, że samochód 20-latki nie posiadał ważnych badań technicznych. Z tego powodu oraz ze względu na uszkodzenia samochodu, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny. Sprawą zdarzenia drogowego zajmie się sąd.

(fot. Policja Puławy)

23 komentarze

 1. Jakim cudem coś takiego zdało egzamin na PJ

 2. Jak już wyprzedzać to efektownie .I to jest prawdziwa kierujaca ,a nie jakieś tam melepety które robią to normalnie i bez żadnego polotu

 3. 20 letnia kobieta w 25 letnim audi bez przeglądu to i tak dobrze, że bez ofiar się skończyło.

 4. 20 lat to nie kobieta , to laszczka

 5. To jest dowód na to ,że ktoś nieprawidłowo ocenił jej umiejętności i pozytywnie wydał decyzję o egzaminie. Na tak prostej drodze takie manewry brak słów….dobrze ,że nikt postronny nie ucierpiał.

 6. Babcia zielarka

  Jak ja lubię te młode i naparte w autach.Wykazuja wyższość ideii nad materią.Moze już jestem za stary ale pelen podziwu……. .

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas