690 680 960

Wypadkowa środa na ulicach Lublina

Po wyjątkowo spokojnym wtorku, dzisiaj na ulicach Lublina co chwila dochodziło do kolizji i wypadków. Na szczęście nikt z uczestników nie doznał poważniejszych obrażeń.

Tuż po godzinie 11 służby ratunkowe interweniowały na ul. Wileńskiej. Poszkodowany tam zastał kierujący skuterem mężczyzna, który dojeżdżając do przejścia dla pieszych „położył” jednoślad, nie chcąc się zderzyć z pojazdem, który przepuszczał osoby na przejściu. Chwilę później doszło do potrącenia rowerzysty na ul. Nadbystrzyckiej.

Po południu spore utrudnienia występowały w rejonie skrzyżowania ulic Chodźki i Gębali. Tam audi zderzyło się z fordem. Jedna osoba z pojazdu poszkodowanego trafiła do szpitala. Z kolei na Drodze Męczenników Majdanka doszło do najechania na tył, gdzie uszkodzone zostały cztery auta: fiat, ford, seat i citroen.

Jedna osoba została poszkodowana również w zderzeniu dwóch samochodów osobowych, które miało miejsce na ulicy Ceramicznej. Przed godziną 18 doszło również do kolizji audi i volkswagena na ul. Krochmalnej w rejonie LKJ. Sam wieczór przebiega na lubelskich ulicach już spokojnie.

(fot. lublin112, nadesłane)
2016-04-20 23:44:23

14 komentarzy

 1. Poczuli już długi łykend?

 2. Im więcej LUB na mieście, tym będzie wypadków. To jest dzicz.

 3. Ta czarna alfa po lewej na drugim i trzecim zdjęciu już ponad pół roku tam stoi nie ruszana. Czyżby wariator padł?

 4. Proponuję pojeździć w weekend po Lublinie i zobaczyć co wyczyniaja ludzie w autach na blachach łza,lbi,lwl,lle itd 😉

 5. Lubie uprawiac buraki lub…:-P

 6. och LUB wieś itp. ale większość pcha się do tej dziczy więcej kaski i od razu jakaś działeczka pod lublinem,domek z ogródkiem ale przecież sami wieśniacy tam mieszkają. Nie mierz wszystkich jedna miarą :/ . Na rejestracjach LU jeżdżą też osoby mieszkające na wsi..

 7. Kierowca z daleka :d

  Tylko jak się jedzie po lbn za autami z lu to strach bo nie wiadomo co zrobią i zadko który wie co to kierunkowskazy :d

 8. nie rejestracja a umiejętności robią różnicę

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas