Wypadek z udziałem motocyklisty w oku kamery. Zobacz nagranie (wideo)

W minioną sobotę na jednej z ulic Łukowa doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem trafił do szpitala. Moment wypadku zarejestrowała kamera monitoringu.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę przed godziną 20 na ul. Wyszyńskiego w Łukowie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty.

Policjanci łukowskiej drogówki pracujący na miejscu zdarzenia ustalili wstępnie, że kierujący motocyklem marki Kawasaki 48-latek ruszył dynamicznie ze skrzyżowania. Mężczyzna po przejechaniu kilkunastu metrów gwałtownie zahamował, chcąc uniknąć zderzenia z jadącym z przeciwka pojazdem osobowym marki Mitsubishi, którego kierujący skręcał w lewo na teren posesji.

Motocyklista przewrócił się na jezdnię. Na szczęście nie doszło do zderzenia obu pojazdów. Policjanci prowadzący postępowanie ustalą dokładne szczegóły i okoliczności wypadku, najprawdopodobniej sprawa swój finał znajdzie w sądzie. Moment zdarzenia zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

(fot. wideo Policja Łuków)

Zobacz również

41 komentarzy

  1. Sąd powinien wziąć pod uwagę zachowanie się reszty ekipy motocyklistów, skoro oni mogli ruszyć spokojnie to pan zdarty tyłek też. Jak by było wolniej to i gość by skręcił i du.sko było by całe 😀

  2. nie śmiej się dziadku z czyjego wypadku….no ale weź i się nie śmiej

  3. ZDRAPKĘ zaliczył to może coś do niego DOTRZE :). Teraz może się domyśli po co prawdziwi motocykliści poza maszyną inwestują w ubranie. Tu zwykłe jeansy i pseudo-skórzana kurtka nie wystarczą, a on wygląda jakby wyskoczył w plażowych bermudach i japonkach. Dobrze ubrany motocyklista jest mniej narażony na urazy, ale to kosztuje, oj kosztuje. No i wymaga planowania, zapobiegliwości, a więc i myślenia, a z tym jak widać nie każdy sobie radzi.

  4. Takie zdrapki to powinni zaliczać wszyscy osobnicy, którzy motocykla używają nie jako środka lokomocji, a jako narzędzia do wariowania po drogach publicznych. Dość tej plagi.

    • Porządny strój chroniący motocyklistę kosztuje jakieś 3000 tysiące, nie jeździ się w krótki spodenkach .

  5. Co by nie gadać WINA KIEROWCY AUTA – wjechał na pas przeciwległy i wystraszył kierującego motocyklem PROSTE.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021