690 680 960

Wypadek w trakcie wyprzedzania. Na miejsce zdarzenia wjechał nietrzeźwy kierowca audi (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Pasieki, najpierw doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów, a następnie policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę audi, który pojawił się w rejonie zdarzenia. Sprawy obu zdarzeń zostaną rozpatrzone przez sąd.

Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 12 w miejscowości Pasieki w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem trzech pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że pojazdy poruszały się w kolejności: renault master, renault trafic oraz seat cordoba i jechały w kierunku Suśca. W pewnym momencie 45-letni mieszkaniec gminy Susiec, kierujący seatem rozpoczął manewr wyprzedzania jadących przed nim pojazdów. Kiedy był w trakcie wyprzedzania, jadący przed nim 39-letni mieszkaniec tej samej gminy, kierujący renaultem trafic również rozpoczął manewr wyprzedzania jadącej przed nim ciężarówki. Doszło do zderzenia się pojazdów i wypadnięcia z drogi seata.

W wyniku wypadku 39-letni kierujący z trafica, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie potrzebowali pomocy medycznej. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących, byli trzeźwi. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Kiedy policjanci zabezpieczali miejsce wypadku zauważyli pojazd marki Audi, którego styl jazdy wskazywał, że kierujący może być nietrzeźwy. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się, 54-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania, a jego pojazd nie miał aktualnych badań technicznych.

Obydwie sprawy będą miały swój finał w sądzie.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

5 komentarzy

  1. Dzban na dzbanie i dzban pogania dzbana , bez uprawnień , bez przeglądu i jeszcze do tego napruty . Tam chyba tylko wirtualna jest policja?.

  2. Kierującemu aŁdi, taniej wyjdzie niż gdyby jechał po pijaku rowerem.

  3. Prymitywne wsio..ki w akcji ,albo pijane albo bez uprawnień

  4. Kraj zulugula

  5. eliminować drogową patologię

Kursy walut

  • USD 4.4787zł 0.84%
  • GBP 5.4534zł -0.04%
  • EUR 4.6995zł 0.21%
  • CHF 4.7472zł -0.15%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ