690 680 960

Wypadek na skrzyżowaniu. Duże utrudnienia w ruchu na ul. Zemborzyckiej (zdjęcia)

Duże utrudnienia w ruchu występują na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Zemborzycką w Lublinie. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów osobowych, jeden z kierowców trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 14 na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Zemborzycką. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem osobowym marki Seat poruszając się ul. Zemborzycką w kierunku ul. Osmolickiej zderzył się z pojazdem marki Honda, którego kierowca jechał w kierunku ul. Diamentowej od strony ul. Lema. W wyniku zderzenia jedna osoba została poszkodowana, kierowca hondy trafił do szpitala.

W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu. Skrzyżowanie jest częściowo zablokowane, na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Wstępnie wiadomo, że jeden z kierujących zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 16.

(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. Ciekawe, który wymusił. Zapewne obaj mieli zielone i pojechali.

 2. kto wjechal na czerwonym?

 3. dwa niekumaki na skrzyżowaniu … jeden wymusił pierwszeństwo, ale oba niekumaki pójdą w zaparte, że mieli zielone !!!!

 4. Cykl na skrzyżowaniu tak wygląda:
  lewoskręty na Zemborzyckiej
  na wprost na Zemborzyckiej
  wyjazd z Diamentowej
  wyjazd od strony Lema

  Wg mnie kierujący jadący od strony Lema wjechał na „późnym” czerwonym i zderzył się z kierowcą skręcającym w lewo w stronę bazy Orlenu.

 5. Był jeszcze jeden samochód, kierowca uciekł. Kierowcy Hondy i Seata są poszkodowani.

 6. to mój znajomy jechał tym szarym seatem, mówił że słońce świeciło i myślał że ma zielone

Kursy walut

 • USD 4.3043zł -0.47%
 • GBP 5.3177zł -0.23%
 • EUR 4.6801zł -0.1%
 • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas