690 680 960

Stali na zakazie parkowania, mieszkaniec powiadomił straż miejską. Auta odjechały na lawecie (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem na ul. Granata interweniowali strażnicy miejscy. Powodem interwencji było zgłoszenie od jednego z mieszkańców dotyczące niewłaściwego parkowania.

Wczoraj po godzinie 20 strażnicy miejscy, od jednego z mieszkańców, otrzymali zgłoszenie o nieprawidłowo zaparkowanych pojazdach na ul. Granata w Lublinie. Na miejscu interweniował patrol strażników wraz z lawetą.

Jak przekazał nam Robert Gogola, strażnicy przeprowadzili interwencję w miejscu, gdzie obowiązuje stała organizacja ruchu, zaś przed wjazdem na ulicę znajduje się stosowne oznakowanie znakiem B-36. Strażnicy odholowali 2 niewłaściwie zaparkowane pojazdy.

Udało nam się ustalić, że w momencie kiedy pojawili się na ulicy strażnicy, właściciele niektórych pojazdów odjechali z miejsc, gdzie nie powinni pozostawiać aut, tym samym uniknęli holowania oraz związanych z tym kosztów.

(fot. lublin112.pl)

63 komentarze

 1. Może Straż Miejską zainteresuje się nieprawidłowym parkowanie na zakręcie Świetoduśka a Bajkowskiego na tyłach ratusza. Na samym przejściu… Chyba że to pracownicy Ratusza tak parkują.

 2. Upadek społeczeństwa… Chwalą donosiciela…

 3. Co za kretyni, przecież tam nie ma gdzie parkować, a te samochody nikomu nie przeszkadzają.

  • miejsca dla mieszkańców są powyznaczane i jest ich tyle samo, co w momencie oddania bloku do użytku. jak się ma samochód, to myśli się o parkowaniu kupując/wynajmując mieszkanie, a nie olewa sprawę i później „oo, nie mam gdzie zaparkować”.

   • Aleś Ty mundury że swoimi ocenami.
    Moje mieszkanie zostawili mi dziadkowie. Tu się wychowałem. Wybudowano go w latach, gdy ulicą Narutowicza przejeżdżał jeden samochód na godzinę.
    Poza tym, mieszkanie to nie towar w supermarkecie. To opoka. To miejsce skąd co rano wychodzi się do pracy i wieczorem wraca. To miejsce, gdzie wychowuje się dzieci. Tu, jak czas pozwoli, wspólnie spożywa się posiłki.
    Tu się ludzie rodzą i umierają.
    Traktujesz dom jak uchodźca.

    • „kupując/wynajmując mieszkanie” deklu.
     mowa o osiedlu zbudowanym w ciągu ostatnich kilkunastu lat, nie wiem czy choć jedno mieszkanie zostało już odziedziczone.

   • Tylko niektórzy nie mogli sobie już wykupić dwóch miejsc mając dwa samochody, bo niektórzy co mają jeden wykupili sobie i garaż i podziemne i na zewnątrz i próbują wynajmować. I to jest wporzadku?
    Jest na tyle duzo miejsca do krawężnika, że te samochody nikomu nie przeszkadzają.. A jak tak, to myślę żeby ktoś dla pewności zrobił sobie jeszcze raz prawo jazdy, bo może to błąd że je posiada?
    A do życzliwego sasiada- jak masz zamiar gnębić ludzi ze „wspólnoty” i w ten sposób postępować, to wywalaj do lasu, wybuduj szałas i tam wiedź spokojne życie i daj tego spokoju w końcu zaznac nam.

    Nie pozdrawiam.

    • jest takie zatrzęsienie w budowlance od ostatnich 15 lat, że nie ma problemu chwilę poczekać i kupić dokładnie to, czego się chce.
     posiadając 2 samochody szukasz mieszkania, gdzie będziesz mogła parkować 2 samochody. nie możesz tu, oglądasz gdzieś indziej. to jest takie trudne tłuku? dokup sobie trzecie auto…

  • Spróbuj tak busem wyjechać jak ktoś sobie stanie przy krawężniku.

 4. Gdybyś tak prawilniaku zadzwonił przy ul. FULMANA, to sąsiedzi żyć by tobie nie dali…

 5. A dlaczego parkowali na terenie b. giełdy samochodowej po g 20?
  Samochody stali i pewno rdzewiali

 6. ujawnić dane konfidenta …. komu przeszkadzają te samochody, szczególnie w nocy skoro po 7 już po nich śladu nie będzie ….

 7. Ale smietnik i kontenery tej złodziejskiej firmy to cacy?

 8. a gdyby ktoś jeździł na tirze i wracając do domu nie mógł znaleźć miejsca na parkingu dla tirów, to może postawić 18-kołowca na osiedlowej uliczce blokując ruch? w końcu jest u siebie i nie miał gdzie zaparkować – to chyba w porządku?

 9. Ale ten znak postawili sobie mieszkancy 2 blokow. W dodatku na dwukierunkowej drodze stoi po lewej stronie w polu.. Straż miejska chciała odholowac wszystkie auta a nie tylko te stojące na terenach wspólnoty ‚ze znakiem’.. Tej wspolnocie ktora jest obok juz te samochody nie przeszkadzają. Po prostu wczesniejsze bloki były wybudowane w szczerym polu i teraz natłok ludzi ich przeraża..

  • ten znak był postawiony pod koniec wiosny, bo przerażała liczba buraków zostawiający auta pod czyimiś blokami, i szli z buta nad Zalew, by oszczędzić 8zł za parking na Wrotkowie. przyjeżdżali rano, zostawiali samochody pod czyimś domem i odjeżdżali wieczorem do siebie na wieś.

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas