690 680 960

Wypadek na rondzie przy Makro. Jeden z kierowców zignorował znak stop (zdjęcia)

Po raz kolejny zignorowanie znaku stop było przyczyną wypadku na rondzie przy makro. Jedna osoba została poszkodowana. Są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17:30 na rondzie Kasprzaka w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Krańcowej zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i opel. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący fordem mężczyzna jechał al. Witosa od strony zamku. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował znak stop w wyniku czego wymusił pierwszeństwo przejazdu na opuszczającym rondo oplu. Doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kierującą oplem kobietę przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Rafał, nadesłane)

13 komentarzy

 1. Przedostatnie zdjęcie to zdaje się Rondo Mohyły (Pozdzamcze, Lwowska, Ruska) więc zapewne przypadkowo się zaplątało w materiale ?

 2. tepak, zabrac prawko

 3. a ja z uporem maniaka ! – zrobcie coś skoro jest tak duuuuuzo wypadkow to znaczy że złe były załozenia i wykonanie tego ronda! i nie piszcie o mistrzach kierownicy etc. TAM TRZEBA COŚ ZMIENIĆ!!! prezydencie! wojewodo! starosto! i wszyscy ktorzy cos moga wniesc do sprawy znaczy zmienić istniejący -wypadkowy stan rzeczy!

  • Tak niech zabiorą wszystkim PJ i konfiskata auta dla pewności.
   Przestań wymyślać , wystarczy myśleć .

  • Rondo zrobić trzeba.

  • Wystarczy pozabierać PJ tym, którzy nie potrafią zwrócić odpowiedniej uwagi na znaki. Przypomnę, że przed skrzyżowaniem znajdują się odpowiednie poziome „paski” zwracające uwagę na zbliżanie się do szczególnie niebezpiecznego miejsca. Prawo jady nie jest obowiązkowe i nie każdy musi je posiadać.

 4. … holownik ze straży to w celu ?

 5. Jeżeli ktoś nie potrafi bezkolizyjnie/bezwypadkowo pokonać tego ronda – nigdy nie powinien posiadać prawa jazdy.

 6. Może czas założyć „leżącego policjanta”?

 7. Aż nie mogę się nadziwić, że jeszcze nie rozstawili się tam z kamerami i za skrzyżowaniem radiowozy. Każdemu co się nie zatrzyma 500PLN i 10pkt. I dziura budżetowa moment znika..
  Jak ktoś nie potrafi zauważyć znaku STOP, to ciekawe czy pieszego na przejściu będzie widział. Może takich dokumentów na badanie wzroku wysyłać.

 8. super 2 śmierdzące diesle skasowane

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas