Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Poważny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 808. Trasa Łuków – Kock zablokowana (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka nr 808. Na miejscu cały czas pracują służby ratunkowe, są osoby poszkodowane.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16:30 na drodze wojewódzkiej nr 808, pomiędzy Łukowem a Kockiem. Na wysokości miejscowości Siedliska zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Po zderzeniu oba auta wypadły z drogi, jedno z nich zatrzymało się na dachu.

Na miejscu interweniuje straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Są osoby poszkodowane. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, cały czas trwa akcja ratunkowa.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

AKTUALIZACJA

W wypadku udział brały dwa auta osobowe – audi i honda. W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniosła 65-latka kierująca hondą. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 91-letni pasażer audi, zaś 54-latek z hondy został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca hondą wyjeżdżała z posesji na drogę wojewódzką 808 i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 28-latkowi kierującemu audi.

(fot. Policja Łuków)

15 komentarzy

 1. W ubiegłego wakacje mieliśmy na tym odcinku ok Wojcieszkowa wypadek z dachowaniem. To było nocą, pijany rowerzysta nagle wyjechał nam z pobocza na środek jezdni. Dzięki szybkiej reakcji męża mineliśmy go, a sami spadliśmy z tego wysokiego nasypu. Na całe szczęście nic poważnego nam się nie stało choć oceniając stan samochodu mieliśmy dużo szczęścia. Najgorsze jest to, że ten rowerzysta uciekł i nam nie pomógł. Mam nadzieję że dręczy go chociaż sumienie.

 2. Oczym to myślało ???? Na własne źyczenie wymierzyła sobie karę. To była jej ” ostatnia niedziela”

 3. 28-cio latek w Audi. Jak szybko jechał? Oczywiście, że to nie umniejsza winy kierującej Hondą, ale często jeżdżę tą drogą i wiem jak potrafią tędy „pocinać” takie audiki, czy beemki

  • Onanis Samokopulos

   Kto Cię czytać uczył??? Wujek Google??? – przeczytaj jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem… Ręce opadają

  • A wlasnie że predkośc jeśli byla nadmierna umniejsza winę kierujacej z hondy. Przekroczenie np o 100% predkości powoduje że audi dojeżdza zamiast np w 8 sekund w 4 sekundy to jest ta RÓŻNICA (kierujaca zdązyłaby wyjechac a audi miałoby krótszą drogę hamowania gdyby jechało przepisowo tzn wolniej i zderzenie nie byłoby takie silne).

   • czyli tak jeśli tam było do 90 km/h to kierowca jadąc 130 km/h płaci mandat wg prawa a kobieta według prawa płaci mandat za rażące naruszenie przepisów czyli nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu – różnica taka, że za jedno wykroczenie jest mandat zaś drugie równa się = samobójstwo lub morderstwo innych uczestników zdarzenia.
    nie możliwe żeby kierowca jechał ponad 150 km/h co i tak wiele więcej czasu by nie zabrało kobiecie i nie przełożyło by się na bardziej niebezpieczne i nierozsądne włączenie się do ruchu.

   • Jak można być takim idiotą ? Nawet gdyby kierowca miał dojechać w 4s, wcześniej wyjeżdżając z posesji napewno go widziała. Młody kierowca audi był doświadczonym kierowcą, jadąc z 90-letnim dziadkiem nie jechał 200km/h. O czym my wgl rozmawiamy? Ewidentna wina kierowcy hondy. Ale oczywiście Pani miała nadzieję że zdąży. I jak zawsze wina młodego kierowcy, w dodatku z audi, bo jak by mogło być inaczej!

    • Czekam na badania techniczne dla WSZYSTKICH kierowców.Potencjalni mordercy nie mieli by prawa wsiąść za kółko. Pani myślała ze zdąży bo najzwyklej w świecie zmysły nie pozwalają jej na realną ocenę odległości. To sie nazywa brak widzenia stereoskopowego i powinno eliminować kierowce.

 4. Onanis Samokopulos

  ^^^ do Tytusa było

 5. O proszę.Sama młodzież widzę. Szkoda chłopaka będzie miał geriatrie na sumieniu. Gdzie obrońcy starych trepów ze kierą? Jak ma sie problem z widzeniem odległości to nie wsiada się ze kierownice! Porobiło to prawo jazdy 80 lat temu-bezterminowe a jakże- i za cholerę nie rozumie że już pora przesiąść się do komunikacji zbiorowej. Trzeba kilku trupów żeby coś do łba dotarło.

  • Bardzo mądrze napisane! Miejmy nadzieję że niczego nie wymyślą na młodego kierowcę bo szkoda chłopaka

 6. Tak miało być.... :(

  Chłopak młody, doświadczony, zawodowo jeździ za kółkiem. Być może trochę i za szybko jechał…. Co nie zmienia faktu, że kobieta najprawdopodobniej nie spojrzała tylko wyjechała na główną spod domu weselnego… Nawet gdyby jechał 90 nie uniknąłby wypadku. Szkoda kobiety a także młodego kierowcy, którego będzie całe życie gryzło sumienie.
  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie… (*)

Z kraju