Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na linii produkcyjnej. Maszyna wciągnęła rękę pracownikowi (zdjęcia)

W piątek rano w jednym z zakładów produkcyjnych w Lublinie doszło do wypadku. Ucierpiał jeden z pracowników obsługujących maszynę. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 9:40 w zakładzie produkcyjnym przy ul. Gospodarczej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że wypadkowi uległ jeden z pracowników obsługujących linię produkcyjną.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ratownicy stwierdzili,że maszyna na linii produkcyjnej wciągnęła rękę pracownikowi. Udało się zapobiec gorszym obrażeniom ciała poszkodowanego dzięki szybkiej interwencji pozostałych pracowników, którzy na czas zdołali wyłączyć pracującą maszynę.

Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku, udzielili wsparcia psychicznego osobie poszkodowanej oraz zabezpieczyli i unieruchomili złamaną kończynę przy użyciu szyn Kramera. Poszkodowany mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego i przetransportowany do szpitala.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, o zdarzeniu została poinformowana Państwowa Inspekcja Pracy.

Wypadek na linii produkcyjnej. Maszyna wciągnęła rękę pracownikowi (zdjęcia)

Wypadek na linii produkcyjnej. Maszyna wciągnęła rękę pracownikowi (zdjęcia)

(fot. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 3 w Lublinie, mł. bryg. Marcin Sobolewski)

18 komentarzy

 1. Co oznaczają te białe prostokąty, bo na pewno nie PdP? Równie dobrze, mogą sobie dzieci na placu zabaw takie coś narysować, bo żadnej mocy te znaki poziome nie mają. Nawet pomijając to, że znaków pionowych nie ma.
  Na takich placach, z reguły, ruch pojazdów oraz pieszych odbywa się na całym placu, dlatego bez sensu jest tam wyznaczanie PdP. Jeżeli jestem w błędzie to niech mi wskaże sposób dojścia do zaparkowanych pojazdów.

 2. I tak uznaja wine.pracownika zlodzieje z zusu

 3. Krwawe czekoladki.

 4. Jak zwykle zabezpieczenia taśmą klejącą zaklejone, wina pracownika..

  • Pewnie, że wina pracownika, przecież ekipa Johna C. działa supper sprawnie i wszystko jest zawsze OK. No cóż, jeden pracownik, przepraszam, jedna cyferka w raporcie mniej. Ale i tak wszystko zamiotą pod dywan.

 5. znając życie to na 750.

 6. Oj tam ręka połamana ale tyle czekoladek się zmarnowało.

  • I linia do czyszczenia i przestój ,a to są straty oj zapłaci biedaczek zapłaci.

 7. Ale tak właśnie jest nawet w życiu

  Obrazisz nie właściwą osobę to nie odejdziesz od niej bez wyjaśnienia. A jak będziesz chciał odejść to on Cię za rękę złapie i przytrzyma

  Tyle, że tutaj gość ewidentnie musiał coś od****bać bo nie bo gadki tylko cyk i mielone

  Gościu, uważaj sobie co do maszyny mówisz. Ona dała Ci ostrzeżenie, następnym razem aż strach pomyśleć

 8. Pracowałem na produkcji w różnych branżach i albo są mało kumaci,albo oglądają filmy ,albo jedno i drugie.

 9. Po co pisać takie rzeczy skoro nie wiadomo jaki zakład, jaka maszyna i jakie okoliczności ? To tak jakbyście napisali, że ma jednym ze skrzyżowań doszło do wypadlu a poszkodowama jest jedna osoba. Taka informacja to typowy Czeski Film ( nikt nic nie wie ).

  • Solidarność Solidarność !!

   • Nie Solidarność. W Solidarności takie zdarzenia nie miały miejsca. Od 2013 roku to już inna firma na C. Z Solidarności to już tam nic nie zostało.

Z kraju

Sport