Wypadek na Bursakach. Renault zderzył się z mercedesem, jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na skrzyżowaniu ul. Do Dysa i Bursaki w Lublinie. Zderzyły się tam dwa auta. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 8:40 na ul. Do Dysa w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Bursaki zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i mercedes. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący renaultem mężczyzna wyjeżdżał z ul. Bursaki i wykonywał manewr skrętu w lewo, w kierunku ul. Choiny. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na mercedesie, którego kierująca poruszała się ul. Do Dysa w stronę al. Spółdzielczości Pracy. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z mercedesa przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

Zobacz również

2 komentarze

  1. Potrafią się niektórzy rozpędzić na tej „obwodnicy”. Swoją drogą, to po co na tej drodze 2 pasy ruchu? Łącznica od Solidarności do ronda Pniaka ma 1 pas (1 jest wyłączony – zamknięty) i pomimo tego, że do nie betonowa bariera (a tylko biała linia ciągła) to wściekłych rajdów wśród drogowej patologii tamtędy jeszcze nie zaobserwowałem.
    Jadą wszyscy gęsiego 60-80km/h, jest porządek i płynny dojazd do ronda KUL.
    Natomiast na wszystkich innych pozostałych drogach z dwoma pasami ruchu w jednym kierunku włącza się niektórym potrzeba zmieniania pasów oraz wyprzedzania (włącznie z wyprzedzaniem na skrzyżowaniach niekierowanych).
    Pisząc inaczej, w skrócie: nikt lepiej nie studzi zapędów naszych mistrzów kierownicy niż inni kierowcy jeżdżący poprawnie.

  2. Wcale się nie dziwię że ten Pan z kangurka został uderzony pomimo że niby wymusił pierwszeństwo, skoro ta pani musiała mieć blisko 100h, żadnej reakcji hamowania, musiała więc jechać szybko i na oślep, a przecież to droga w mieście i są ograniczenia, na tym odcinku do 50 km więc gdzie kangurek miał uciec, szkoda chłopa, a co gdyby zamiast Kangoo pojawił się pieszy ???

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zbliża się 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W Lublinie odbędzie się piknik z kombatantami
Uroczyste poświęcenie wozu bojowego w Żabnie
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
W najbliższą sobotę w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędzie się „Potańcówka”
Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”