Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wynajmujesz auto na minuty? Nie parkuj w ten sposób (zdjęcia)

Nasz Czytelnik pod koniec grudnia zwrócił uwagę na nieprawidłowo zaparkowany pojazd na minuty. O sprawie powiadomił przedstawiciela firmy, jednak ten przekazał mu, iż auto stoi prawidłowo.

Pod koniec grudnia nasz Czytelnik zastał przy ul. Ułanów nieprawidłowo zaparkowany pojazd na minuty. Auto stało niemal na środku, utrudniając dojazd do garaży.

– Samochód stoi we wjeździe na teren garaży przy ulicy Ułanów w Lublinie. Wczoraj wysyłałem zdjęcie do Panka. Po rozmowie telefonicznej auto stoi do dziś i wypożyczalnia twierdzi, że jest zaparkowane prawidłowo – napisał do nas Pan Michał.

Patrząc na przesłane zdjęcia trudno się zgodzić z przedstawicielem firmy, bo po pierwsze pojazd stoi na terenie prywatnym spółdzielni mieszkaniowej, a po drugie kierowca wjechał za znak B2 „zakaz wjazdu”. Co więcej, seat został pozostawiony w ten sposób, że zablokował dojazd np. straży pożarnej do pobliskich garaży.

Apel do kierowców, nie tylko tych wynajmujących aut na minuty, parkujcie z większą wyobraźnią.

Wynajmujesz auto na minuty? Nie parkuj w ten sposób (zdjęcia)

Wynajmujesz auto na minuty? Nie parkuj w ten sposób (zdjęcia)

Wynajmujesz auto na minuty? Nie parkuj w ten sposób (zdjęcia)

Wynajmujesz auto na minuty? Nie parkuj w ten sposób (zdjęcia)

(fot. nadesłane Michał)

49 komentarzy

 1. Karnister benzyny , zapałki i po problemie

 2. Albo dorodny gwóźdź i można dziurek w oponkach porobić i złożyć odpowiedni napis na karoserii.

 3. Większość użytkowników to niemoty, które nie maja samochodów. Na ulicy widać jak jeżdżą. Zastanawiam się się raz skąd prawo jazdy maja ? To tacy użytkownicy dróg jak kierowcy błota. Rok prawo jazdy i tyle w wymaganiach.

  • niedzielny kierowca to mało powiedziane – pryszczate gimbusy albo pijane studenty

   • Studenty to u siebie na wsi piwo chleją. Uczelnia każdemu wyśle dyplom tzw. mgra i za nic dostanie kasę od rządu. Ten chory system jest już nawet zawirusowany.

 4. oto jest pytanie

  a kto płaci w przypadku „złapania kapcia”?

 5. No mieszczuchy to mają problemy, jeden mógł zaparkować przy prawym krawężniku we wjeździe do garaży ,tam jest strasznie szeroko.A i tak jest jeszcze przejazd.W mieście,to jedni tworzą sztuczne problemy,a inni ich szukają .Takie to nudy w nowym roku

  • To nie mieszczuch tylko bukiet z wiochy tak zaparkował . Nauczony trzymać odległość od zabudowań t.j. stodoła .

  • na ojcowiźnie za stodołą parkuje się najlepiej. Tylko po co pchać się do miasta ?

 6. Pamiętam w tamtym roku ktoś zaparkował auto przed DS „Grześ”. Trzeba odbierać takim prawo jazdy!

 7. Ja tam nie wypożyczam samochodów żadnej firmy (żeby nie było…), ale tu publicznie czynię przyrzeczenie noworoczne, że jak w marcu dostanę podwyżkę emerytury, to się „szarpnę” i za całą pierwszą podwyżkę wypożyczę se na 2-5 minut takie autko.
  Żeby poczuć ten smaczek, atmosferę…

  • Edek z fabryki kredek

   Nooo, za całą kwotę podwyżki to zaszalejesz i aż przez dwie sekundy potrzymasz klamkę, …i upijesz się z tego szczęścia za trzynastkę.