Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wymyśliła napad i porwanie, bo chciała trafić do aresztu

Wymyśliła napad i porwanie, w którym sama miała brać udział. Kobieta chciała trafić do aresztu, a powodem jej działania miały być problemy i rozliczenia finansowe. Teraz 28-latka ma problemy prawne.

Wczoraj policjanci z Lublina otrzymali zgłoszenie anonimowe dotyczące porwania. Z informacji przekazanych mundurowym wynikało, że na ulicy Południowej dwie osoby miały pobić kobietę, która następnie została siłą wciągnięta do samochodu i wywieziona w nieznanym kierunku.

Po cały zdarzeniu jedna ze sprawczyń miała pozostać na przystanku autobusowym. Na miejscu mundurowi zastali 28-latkę z Lublina. Kobieta przyznała się, że brała udział w porwaniu, jednak nie chciała zdradzić żadnych szczegółów zdarzenia.

Mundurowi podczas podjętych czynności ustalili, że nie było żadnego porwania, zaś cała historia została wymyślona przez 28-latkę. Gdy sprawa wyszła na jaw kobieta przyznała się do zmyślenia porwania. Powiedziała policjantom, że chciała trafić do aresztu z powodu problemów finansowych.

Teraz kobieta musi liczyć się z konsekwencjami prawnymi swojego postępowania. Za zawiadomienie o przestępstwie niepopełnionym grozi kara do 2 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl)

Autor: redakcja

17 komentarzy

  1. Tam jest full wypas .Nawet izolatka lepsza.Bo np w więzieniu białoruskim czy koreańskim to po tygodniu dany osadzony prosiłby o zamianę na KS.A tu proszę.

  2. Mnie to wcale nie dziwi ,w wiezieniach teraz jak w sanatoriach ,co niektóra patologia nie ma takich warunków w domach

  3. Franiu Tobie już podziękujemy,sam twoj nick jak czytam przyprawia mnie o mdłości a co dopiero Twoje wypociny.I nie wydaje mi się Franiu tylko jeżdzę szybko i bezpiecznie a że Twoj kurzy mózg nie ogarnia tego to sorry

Z kraju