Wymyśliła napad i porwanie, bo chciała trafić do aresztu

Wymyśliła napad i porwanie, w którym sama miała brać udział. Kobieta chciała trafić do aresztu, a powodem jej działania miały być problemy i rozliczenia finansowe. Teraz 28-latka ma problemy prawne.

Wczoraj policjanci z Lublina otrzymali zgłoszenie anonimowe dotyczące porwania. Z informacji przekazanych mundurowym wynikało, że na ulicy Południowej dwie osoby miały pobić kobietę, która następnie została siłą wciągnięta do samochodu i wywieziona w nieznanym kierunku.

Po cały zdarzeniu jedna ze sprawczyń miała pozostać na przystanku autobusowym. Na miejscu mundurowi zastali 28-latkę z Lublina. Kobieta przyznała się, że brała udział w porwaniu, jednak nie chciała zdradzić żadnych szczegółów zdarzenia.

Mundurowi podczas podjętych czynności ustalili, że nie było żadnego porwania, zaś cała historia została wymyślona przez 28-latkę. Gdy sprawa wyszła na jaw kobieta przyznała się do zmyślenia porwania. Powiedziała policjantom, że chciała trafić do aresztu z powodu problemów finansowych.

Teraz kobieta musi liczyć się z konsekwencjami prawnymi swojego postępowania. Za zawiadomienie o przestępstwie niepopełnionym grozi kara do 2 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl)

17 komentarzy

 1. nie rozumiem jej logiki… W czym areszt miał jej pomóc? Długi poczekają na nią. Wyjdzie i nadal będzie zadłużona. Za aresztowanie i odsiadkę nie wypłacają odszkodowań. Nic nie czaję. U gangsterów się zadłużyła???

  • Jednym się wydaje, że jeżdżą szybko, ale bezpiecznie. Innym może się wydawać, że sąd zamieni grzywnę czy alimenty na areszt – co niekiedy ma miejsce.
   Kobiecina pomyślała, że sama skorzysta z takiej „abolicji”. No bo skoro i tak teraz ludzie siedzą (w domach), to i ona posiedzi i jeszcze na tym zarobi.
   Taki powód podejrzewam. Oceniając poziom intelektualny większości tego forum – nie byłbym zdziwiony, gdyby większość przyznało rację kobiecie.

  • „nie rozumiem jej logiki” – nie rozumiem, twojej logiki w próbie zrozumienia jej logiki. Jakaś zwykła patola bez mózgu.

 2. Następna miejska patolka do kolekcji.

 3. Pchajo się do więźnia, a będzie ich coraz więcej jak plaga zacznie postępować,

 4. i see this as an absolute win

 5. Czyli być może plan się powiódł. Pomysł na dobry film

 6. Czyli jednak spełni się jej marzenie.
  Może ma tam kogoś na Południowej i dlatego chciała do środka 😉

 7. Czyli cel osiągnęła i trafi /ła do aresztu 🙂

 8. Glupszego pomysłu nie słyszałem, mogła zaimprozowac napad z bronią w ręku jakiś nóż wziąć, i od razu by ja zamknęli. I nie pomogły by tłumaczenia, że to na żarty.

 9. Eee tam, słabo to wymyśliła, znam historię człowieka, który nabrał kredytów i nie miał jak ich spłacić, więc chodził po mieście z gęsią na sznurku. Uznali go za niepoczytalnego, dali mu żółte papiery i umorzyli kredyty. Można? Można.

 10. Teraz żeby dostać się do ZK to naprawdę trzeba mieć układy w sądzie.

 11. Tam jest full wypas .Nawet izolatka lepsza.Bo np w więzieniu białoruskim czy koreańskim to po tygodniu dany osadzony prosiłby o zamianę na KS.A tu proszę.

 12. Mnie to wcale nie dziwi ,w wiezieniach teraz jak w sanatoriach ,co niektóra patologia nie ma takich warunków w domach

 13. Franiu Tobie już podziękujemy,sam twoj nick jak czytam przyprawia mnie o mdłości a co dopiero Twoje wypociny.I nie wydaje mi się Franiu tylko jeżdzę szybko i bezpiecznie a że Twoj kurzy mózg nie ogarnia tego to sorry

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online