Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wymuszenie i zderzenie. Na tym skrzyżowaniu często dochodzi do takich zdarzeń drogowych (zdjęcia)

W środę rano na skrzyżowaniu al. Witosa z ul. Dekutowskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Zdarzenie zakończyło się na dwóch uszkodzonych pojazdach. Policjanci zakwalifikowali je jako kolizję.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 7:45 na skrzyżowaniu al. Witosa z ul. Dekutowskiego w Lublinie, czyli na tzw. czerwonym wiadukcie. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – hyundaia i audi.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze mężczyzna kierujący hyundaiem poruszał się al. Witosa od strony centrum. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadzał do zderzenia z audi, którego kierowca zjeżdżał z ronda.

Podróżujące autami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Policjanci zakwalifikowali zderzenie pojazdów jako kolizję. Nie ma już utrudnień w ruchu.

11 komentarzy

 1. Wymuszenie i zderzenie. Na tym skrzyżowaniu często dochodzi do takich zdarzeń drogowych…
  Zamknąć, zaorać i wybudować obwodnicę przez np.Szczecin czy Gdańsk.

 2. Ładnie go wypatroszył..!!

 3. Ha, ha, ha. Przynajmniej Święta Krowa w aŁdi miała pierwszeństwo. Jaką trzeba być amebą, żeby tak bezmyślnie wjechać przed inny pojazd?

 4. Spodziewałem się nagłówka:
  „KIERUJĄCY AŁDI NIE UPEWNIŁ SIĘ I WJECHAŁ TUŻ PRZED ROZPĘDZONY POJAZD.”

 5. Kiedy obowiązkowe Karty Rowerowe dla Kierowców?

 6. Przebudować skrzyżowanie, zrobić rondo i sygnalizację oraz szlabany. To też nie pomoże bo za blisko wsidnika i za duży odsetek hamburczyków w okolicy.

 7. …. Jak umiał , tak jeździł …

 8. a kiedy OC dla bezmózgów

 9. A może by tak światełka od Git tatarczanego?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo