Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wymijająco odpowiadał na pytania policjantów, próbował uciec. Miał ku temu powód

Policjanci z włodawskiej komendy zatrzymali poszukiwanego listem gończym 22-latka. Mężczyzna od marca ukrywał się przed organami ścigania. Wpadł w Okunince, kiedy wymijająco odpowiadał na pytania policjantów.

W nocy z soboty na niedzielę uwagę policjantów z Włodawy zwrócił mężczyzna, który niepewnie poruszał się po Okunince. Nie potrafił im wyjaśnić, co robi w tym miejscu.

– Podczas legitymowania powiedział, że nie ma dowodu osobistego i podał nieprawdziwe dane. Po tym szybko odwrócił się i zaczął uciekać w stronę Jeziora Białego. Po kilkunastu metrach został zatrzymany. Wtedy w kieszeni kurtki policjanci odnaleźli dowód osobisty i potwierdzili dane mężczyzny – informuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazał się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia bezwzględnej kary pozbawienia wolności w wymiarze 182 dni. List gończy wydał Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku.

– 22-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego poszukiwany był za oszustwo. Dziś trafił do zakładu karnego – dodaje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa.

2 komentarze

  1. Nie wolno poruszać się niepewnie.

  2. Twardym trza być a nie mientkim

Dodaj komentarz