Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

Piknik Rodzinny przy dworze w Kuliku

W sobotę, 1 czerwca, przy dworze w Kuliku odbędzie się Piknik Rodzinny. Organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji. Przedstawiamy szczegóły wydarzenia, które rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do 19:00.

Kulik
2024-06-01, 14:00

Stowarzyszenie Siedliszcze-Wspólny cel i Dwór Kulik zapraszają na niezapomniany Piknik Rodzinny oraz historyczną podróż do klimatu powieści i filmu „Noce i Dnie”. Dla uczestników zaplanowano pełen emocji i atrakcji dzień, który zapewni im wiele wrażeń i zabaw.

Wydarzenie odbędzie się w pięknym parku przy zabytkowym dworze w Kuliku, gdzie historia zostanie połączona z rozrywką. Przewidziane są spacery po parku z opowieściami historycznymi związanymi z miejscowością i dworem, które przeniosą gości w inny czas i klimat.

W programie znajdą się również warsztaty malarskie, garncarskie i muzyczne, które pozwolą rozwijać talenty artystyczne. Dla miłośników sztuki teatralnej przygotowano zabawy teatralne, które z pewnością wprawią w dobry nastrój. Dla najmłodszych uczestników przewidziane są specjalne animacje, zabawy i konkursy, które zapewnią im mnóstwo radości i rozrywki.

Nie zabraknie również przejażdżek konnych dla dzieci i dorosłych, sesji zdjęciowych w stylizacji filmowej oraz kameralnej muzyki na żywo. Na zakończenie dnia zaplanowano spotkanie literackie z powieścią „Noce i Dnie”, podczas którego będzie możliwość wysłuchania fragmentów książki oraz dyskusji na temat jej treści.

Na terenie pikniku będzie również stoisko gastronomiczne z pysznymi przekąskami i napojami. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników historii, kultury i dobrej zabawy na to wyjątkowe wydarzenie. Mają nadzieję, że ten dzień będzie dla uczestników pełen pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil. Warto wspólnie spędzić czas w tak magicznym miejscu, jakim jest park przy dworze w Kuliku.

Dodaj komentarz