690 680 960

Wybrano najlepszych sponsorów Lubelszczyzny. Są to znane i cenione firmy

Kilkadziesiąt firm z naszego regionu brało udział w konkursie na Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny. Uroczysta Gala odbyła się w Hotelu Focus w Lublinie.

W czwartek 16 lutego w Hotelu Focus przy al. Warszawskiej 109 w Lublinie odbyła się uroczysta Gala w formie ekskluzywnego bankietu. Celem uroczystości był wybór najlepszych przedsiębiorstw Lubelszczyzny w zakresie sponsoringu i wspierania innych w 2016 roku. Podstawą nominacji były głosy zebrane przez cały rok na firmy w ramach serwisu www.gielda-eventow.pl, do tego oceniano podejmowane przez nominowanych przedsiębiorców działania. Na IV już Galę Rozstrzygnięcia Konkursu na Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny 2016, oprócz przedsiębiorców i organizatorów wydarzeń zaproszono też przedstawicieli instytucji samorządowych.

Na wydarzeniu podsumowana została aktywność sponsorska firm na rynku lubelskim w ostatnim roku. W kategorii działalność charytatywna statuetka trafiła do firmy Dywany Łuszczów. W zakresie wspierania środowiska akademickiego tytuł przypadł dla Biura Podróży Student Travel. Za wspieranie działań sportowych nagrodzono Grupę Ochrony Biznesu. Z kolei w kategorii tradycja i status, statuetka trafiła do dealera samochodów renault, firmy Nazaruk Service. Szczególne wyróżnienie, m.in. za charytatywną akcję pod hasłem „Kubuś i Maciuś”, uzyskał ośrodek szkolenia kierowców KULKA.

Wydarzenie zorganizował Klub Sponsora, który jednocześnie obchodził swój czwarty jubileusz na rynku lubelskim. Program promocji przedsiębiorców za działania marketingowe, sprzyjający ich współpracy rozpoczął się dokładnie 4 lata temu w Lublinie, a od roku na stale wszedł także do Opola. W ubiegłym roku wyróżnienie specjalne Najlepszego Sponsora Lubelszczyzny, w uznaniu za innowacyjność i promocję regionu otrzymała grupa Lubelskie.lu, do której należy m.in. lublin112.pl, LubSport.pl, zwiedzajlubelskie.pl czy też projekt wspierający lubelskich przedsiębiorców: firmy.lu.

Wydarzenie było objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego. Patronat medialny sprawował portal lublin112.pl.

(fot. archiwum)
2017-02-18 19:42:42

3 komentarze

  1. Literówka w głównym opisie……”a” zmieńcie na „z”………..

  2. SUPER! Dziewczyny rządzą! Bardzo dobre działanie zespołu gratuluję.

  3. jabko moze byc piekne lecz w srodku robak

    No tak…ciekawi mnie czy pracownicy tych firm sa zadowoleni z zarobkow? Jesli tak to super a jesli firma robi piekny wizerunek na zewnatrz a w srodku zgnilizna…marne zarobki i wykorzystanie pracownikow to jest to przykre i zenujace

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas