Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wszedł na maskę daewoo, doszło do jej uszkodzenia. Wyczyn zarejestrowała kamera (wideo)

Wczoraj w nocy przy ul. Narutowicza w Lublinie widoczny na nagraniu mężczyzna wskoczył na maskę pojazdu osobowego uszkadzając ją. Sprawa trafiła na policję razem z nagraniem. Być może osoba, która pamięta swoje nocne wyczyny zobaczy film i sama zgłosi się na komisariat, znacznie to ułatwi pracę policjantom.

Informację o zdarzeniu i nagranie otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Zdarzenie zarejestrowane na filmie miało miejsce wczoraj o godzinie 2.38 nad ranem.

Jak widać na wideo, prawdopodobnie nietrzeźwy mężczyzna wskoczył na maskę zaparkowanego auta osobowego marki Daewoo. Następnie chodząc po niej, spowodował jej uszkodzenie w postaci wgnieceń i odkształceń.

Na prośbę Czytelnika zamieszczamy nagranie na stronie. Film trafił już także do lubelskich policjantów. Być może mężczyzna, który wskoczył na maskę zaoszczędzi pracy policjantom i sam zgłosi się na policję.

(fot. wideo nadesłane)

84 komentarze

  1. policja już się zajęła tym z nickiem Franio co mam małego ,mały mu nie pomoże

  2. Dobra wiadomość,

    Są jeszcze nagrania z kamerki wewnątrz samochodu gdzie facjatę wandala widać jak na dłoni odnalezienie sprawcy to tylko kwestia czasu .

  3. Bardzo prawidłowo zaparkowanym Daewoo, warto dodać.

  4. Kamery są wszędzie.

    wystarczy wpisać na YT skakał po samochodzie w centrum Lublina żeby zobaczyć jak ćpun wygląda z różnych ujęć.

Z kraju