Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wspólnie pili alkohol, później doszło do sprzeczki. We dwóch pobili i okradli 33-latka

Dwaj młodzi mężczyźni pobili i okradli 33-latka. Decyzją sądu najbliższe miesiące spędzą w areszcie, grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę około godziny 16 policjanci z Łęcznej otrzymali zgłoszenie o rozboju na 33-latku. Do zdarzenia doszło na terenie parku w Milejowie. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol policji. Mundurowi zatrzymali dwóch 21-latków.

Jaku ustalili policjanci, poszkodowany wspólnie z zatrzymanymi mężczyznami spożywał alkohol. W pewnym momencie doszło do sprzeczki i bez powodu 21-latkowie zaczęli go bić, kopać po całym ciele. Następnie zabrali mu znalezione przy nim pieniądze oraz telefon komórkowy. Łączna wartość poniesionej szkody to kwota ponad 1500 zł.

Funkcjonariusze ustalili, że jeden z zatrzymanych mężczyzn tego samego dnia popełnił przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii udzielając narkotyków oraz substancję psychotropową innej osobie. W poniedziałek sąd zastosował wobec mężczyzn najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za dokonanie rozboju grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Wspólnie pili alkohol, później doszło do sprzeczki. We dwóch pobili i okradli 33-latka

(fot. Policja Łęczna)

Komentarze wyłączone

Z kraju

Sport