Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wsiadł za kierownicę volkswagena po alkoholu, doprowadził do wypadku (zdjęcia)

Miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu, wsiadł za kierownicę i doprowadził do wypadku. Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek około południa w miejscowości Smólsko Duże w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały informację o zderzeniu dwóch pojazdów. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Policjanci ustalili wstępnie, że 43-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, który kierował volkswagenem na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w forda, a następnie zjechał do przydrożnego rowu. Na widok policjantów kierujący volkswagenem próbował oddalić się z miejsca wypadku. Mężczyzna został jednak zatrzymany.

Badanie alkomatem wykazało, że 43-latek miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. 44-letni mieszkaniec Zamościa, który kierował fordem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Wsiadł za kierownicę volkswagena po alkoholu, doprowadził do wypadku (zdjęcia)

(fot. Policja Biłgoraj)

5 komentarzy

 1. za jazdę po pijaku, kierowca z marszu powinien trafiać do pierdla

  na trzy miesiące, aby miał czas w spokoju (lub bez spokoju)
  przemyśleć swoją głupotę. Gdy taki patol posiedzi, to zapewne
  straci robotę i zarobki, a nawet jak nie to pracodawca pozna prawdę
  koszt rodzinny dość duży, ale chodzi o eliminację potencjalnych zabójców
  na drodze.

 2. Nie doczytałem wszystkiego, bo nie chce mi się czytać o kolejnym pijaku kierującym pojazdem, zdjęcia mi się nie wyświetlają poprawnie ale zapewne chodzi o kolejną moczymordę jadącą rowerem. Całą tę grupę pedalarzy powinno się zamknąć, bo to najgorsza grupa uczestników ruchu drogowego. Jedynie kierujący samochodami powoduję więcej wypadków od nich.

 3. Był świadomy tego,że jadąc pijany chciał kogoś zabić.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo