Wrzucili ją do rzeki czy sama wpadła do wody? Dużo niewiadomych w sprawie śmierci 16-latki z Braciejowic

Śledczy cały czas ustalają okoliczności śmierci 16-letniej Magdaleny M. z Braciejowic. Wiadomo już, że na ciele zmarłej nie znaleziono żadnych śladów obrażeń.

W najbliższy poniedziałek odbędzie się sekcja zwłok odnalezionej w dniu wczorajszym w starorzeczu Wisły Magdaleny M. z Braciejowic. Pozwoli to na ustalenie dokładnej przyczyny śmieci 16-latki. Śledczy poznają wtedy również to, kiedy nastolatka zmarła. Na chwilę obecną wiadomo tyle, że prowadzone na miejscu oględziny ciała, nie wykazały żadnych obrażeń, mogących powstać w wyniku użycia siły przez osoby trzecie. Także w okolicach gdzie odnaleziono ciało, nie ujawniono śladów, mogących mieć związek z jej śmiercią.

Jak nas poinformowano, śledczy analizują kilka hipotez dotyczących okoliczności śmierci Magdaleny M. Pod uwagę brany jest m.in. dzień w którym zaginęła nastolatka. Mianowicie pojawiły się pogłoski, iż w Lany Poniedziałek mogła ona zostać np. dla żartu wepchnięta do wody. Jednak obecnie nie ustalono nic, co by mogło potwierdzać ową historię. Pozostaje więc nieszczęśliwy wypadek, lub też samobójstwo. W kierunku tej ostatniej wersji prowadzą uzyskane przez śledczych informacje.

Magdalena M. mieszkanka Braciejowic w powiecie opolskim wyszła z domu w Poniedziałek Wielkanocny z zamiarem udania się do kościoła. Dziewczyna nie powróciła do domu, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Nic nie dały także próby kontaktu telefonicznego. We wtorek o jej zaginięciu powiadomiona została policja. W akcję poszukiwawczą zaangażowanych było kilkadziesiąt osób. W czwartek w godzinach wieczornych jeden z mężczyzn dostrzegł znajdujące się w Wiśle ciało. Na miejsce wezwano straż pożarną. Po wyciągnięciu zwłok na brzeg okazało się, że jest to poszukiwana 16-latka.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-04-01 23:02:57

10 komentarzy

 1. Jak nastolatki prowadza takie zycie jak w serialu „PORYPANYM ” Maolaty to wszystko mozliwe z ta mlodzieza teraz.

  • Chyba 11 osób mnie źle zrozumiało . Chodzi mi o te problemy w szkole z kolegami te ich problemy wyśmiewanie , traktowanie gorzej z powodu stroju czy gorszego modelu telefonu . Kiedyś uczeń w szkole przejmował się jedynie dwojka w dzienniku lub tym ze nie ma odrobionej pracy domowej niekiedy klasówka. Teraz na pierwszy plan idą telefony , ubiór , posiadanie chłopaka z bogatej rodziny czy też ze jesteś jeszcze dziewica

 2. Adam coś chce we mnie abym to tutaj napisał.

 3. Tak i dziwne że pousuwala wszystko z portali internetowych . ludzie co za spekulacje dziewczyna podjęła taka decyzję a nie inną .

  • W sumie jak to co piszesz jest prawdą to faktycznie najbardziej prawdopodobne jest samobójstwo.

 4. Szkoda dziewczyny, 16 lat… Wyrazy współczucia dla rodziny

 5. kierownik budowy

  Policja jak zwykle czeka na sygnał od społeczeństwa.

  • Nagrania monitoringu nie ma; mają jasnowidza zapytać? Ty myślisz ( jeśli potrafisz). skąd mają mieć informacje? Od kosmitów?

  • Społeczeństwo jest teraz tak przeszklone od oglądania csi , ncia , w.11 , rex, malanowski, trudne sprawy , ojciec Mateusz ze Polskiej policji zostaje tylko papierologia i dostarczenie przesyłki do sądu 🙂

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online