Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wróciły opady śniegu. Fatalne warunki do jazdy, korki nawet na ekspresówce (zdjęcia, wideo)

Wiele dróg i ulic nieprzejezdnych, na kolejnych ruch bardzo spowolniony. Wszystko przez oblodzenie nawierzchni. W korkach utknęły nawet piaskarki.

47 komentarzy

 1. Będzie czystsze powietrze bo przestaną cztery litery wozić.

 2. nie zapraszam do dyskusji

  Zamiast siedzieć w domu przed świetami to jeżdżą nie wiadomo na co i po co

 3. trzeba było wysiąść i pójść sobie

 4. chłop ze Spiczyna

  To wina pewnie PółTuska, a co na to koleżka łysy Krzyśko???

 5. Ale w komentarzach jadu wylewacie. Nie macie ludzie co robić w domu? Za łopatę i pomóc odśnieżać i solą sypać a nie tylko krytyka, że ten wyjechał nie wiadomo po co, a tu służb nie ma. Ludzie z daleka na święta przyjeżdżają do swoich rodzinnych domów a wy wylewacie wannę żalu i zgorzknienia. Życzę wszystkim bez wyjątku Spokojnych Świąt i bezpiecznych powrotów do domów a oszołomom krytykującym wszystko i wszystkich więcej rozumu i opamiętania się w tym co piszecie.

 6. Bardzo fajnie ogląda się lebiegi, które umieją tylko wciskać gaz w podłogę i liczyć, że elektronika zrobi wszystko. Nowiutkie Toyoty, Hyundaie i inne cuda na kiju, a okazuje się, że żadne pieniążki nie kupią umiejętności i finalnie smutny samochodzik ze smutnym kierowcą stoi i mieli kółkami w miejscu… Zamiast na kursach uczyć jak zachować się w takich sytuacjach to klepią jazdę po tych samych rondach i uliczkach. 90% kierowców starej daty w latach swojej młodości przejechało by te wszystkie ulice kantem na letnich…

 7. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

  Jak tylko wróciły opady śniegu wiedziałem, że będzie się działo.

Dodaj komentarz