Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wracali z dyskoteki, do domu nie dojechali. Pijany kierowca zjechał na pobocze, volkswagen dachował

Dwaj pijani mężczyźni drogę z dyskoteki do domu postanowili pokonać samochodem. Do celu nie dotarli. Kierowca miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w powiecie biłgorajskim. Około godziny 5 nad ranem służby ratunkowe zostały powiadomione o dachowaniu samochodu osobowego. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że rozbity pojazd leży na boku poza jezdnią.

Jak wstępnie ustalili policjanci, volkswagenem kierował 34 – latek z gminy Wielkie Oczy w powiecie lubaczowskim. Wraz z pasażerem wracali z dyskoteki w Obszy. Obaj znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Kierowca w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi, dachowało a następnie zatrzymało się na boku. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, zaś pasażer, 24 – latek z gminy Oleszyce w powiecie lubaczowskim, blisko dwa promile.

Obaj mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala. Obecne trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

41

42

(fot. policja)
2017-09-04 13:29:40

16 komentarzy

  1. Wieśwagon jest dziwny bo bardzo często wymyka się spod kontroli kierowcy. Niby tylko maszyna a z niejednego kierowcy zrobiła barana…

  2. b5 biłgoraj

  3. Grabarz samotnie wychowujący dzieci

    Trafili do Szpitala – szkoda, że na klienta muszę czekać, aż pośrednicy zrobią „co trzeba.

  4. Na przyszłość najlepszym dla nich rozwiązaniem byłoby zabranie samochodu lub założenie blokady alkoholowej w aucie obok kierownicy to dawałoby gwarancje, że po alkoholu samochodu nie uruchomią

Z kraju