Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wracają duże utrudnienia dla kierowców na skrzyżowaniu al. Solidarności i Sikorskiego. Będą objazdy

Od dzisiaj do poniedziałku kierowcy korzystający ze skrzyżowania al. Solidarności i Sikorskiego w Lublinie muszą spodziewać się sporych utrudnień w ruchu. Wprowadzane będą również objazdy.

W piętek rozpocznie się układanie ostatniej, ścieralnej warstwy nawierzchni na przebudowywanym skrzyżowaniu al. Solidarności i Sikorskiego w Lublinie. Prace mają potrwać do końca tygodnia. Dla kierowców oznacza to spore utrudnienia w ruchu oraz konieczność korzystania z objazdów. To samo dotyczy pasażerów komunikacji miejskiej.

Dzisiaj prace będą prowadzone na nowych estakadach. Zostaną one zamknięte, a cały ruch będzie skierowany dołem, przez rondo. O ile to nie powinno jeszcze spowodować zbyt dużych problemów komunikacyjnych, to w sobotę i niedzielę będzie znacznie gorzej. To w związku z tym, iż drogowcy przeniosą się na rondo pod estakadami.

Ruch pojazdów będzie się mógł odbywać jedynie al. Solidarności na wprost, czyli górą. Na odcinku od ul. Popiełuszki do al. Solidarności zamknięta zostanie także al. Sikorskiego. Objazd wyznaczono przez ul. Puławską. Korzystać z niego będą również autobusy komunikacji miejskiej linii nr 13 i 42. W związku z tym, zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków na al. Sikorskiego. Ostatniego dnia prac, czyli w poniedziałek, nawierzchnia będzie układana na wjazdach na rondo od strony Warszawy.

(fot. lublin112)
2017-07-21 08:00:31

8 komentarzy

  1. Piętek? Czyżby PiS przepchnął po nocy jakąś ustawę o zmianie nazw dni tygodnia?

  2. posypią się stłuczki na nowym rondzie pod wiaduktem

  3. Właścicielka majtek z golfem

    Żeby mogło być lepiej, jakiś czas musi być gorzej

    • Taaaa pierdu pierdu. Identycznie mówili przed instalacją inteleygentnego systemu zarządzania ruchem. Miało się polepszyć a się pogorszyło.

Wiadomości z info112