Środa, 19 czerwca 202419/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wpadł w trakcie policyjnej akcji. Był nietrzeźwy, posiada zakaz kierowania pojazdami

Wczoraj w nocy w miejscowości Bełżec tomaszowska drogówka zatrzymała do kontroli kierowcę volvo, który pędził z niedozwoloną prędkością w obszarze zabudowanym. W trakcie czynności okazało się, że 37-latek z Hrubieszowa miał w organizmie blisko promil alkoholu i nie posiał uprawnień do kierowania.

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 37-letni kierowca volvo, mieszkaniec Hrubieszowa. Wczoraj w nocy, podczas trwającej ogólnopolskiej policyjnej akcji pn. „Prędkość”, mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego po tym, jak przekroczył dopuszczalną prędkości jazdy w obszarze zabudowanym.

– W trakcie kontroli mundurowi wyczuli od niego alkohol. W związku z tym został przebadany na jego zawartość w wydychanym powietrzu. Wtedy okazało się, że jest nietrzeźwy – mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że nie posiada również uprawnień do kierowania – informuje aspirant Monika Ryczek z tomaszowskiej Policji.

37-latek za swoje karygodne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem i na pewno szybko nie wsiądzie za kierownicę.

PRZECZYTAJ

Życie lubelskich sokołów śledzą tysiące osób. Do pustułek nie zagląda prawie nikt (zdjęcia)

Autor: redakcja

3 komentarze

  1. Ewelka rewelka

    Wniosek z tego taki, że jak jesteś naprany jak bąk, a przy tym w zabudowanym śmigasz z niedozwoloną szybkością to tomaszowska drogówka zatrzyma cię do kontroli i wyda się co jeszcze masz za uszami.

  2. Kto pisze te artykuły? Na pewno szybko nie siądzie za kierownicę, a skąd ten wniosek? Bo zakaz dostanie?

  3. jeszcze raz w komputerku niech zaznaczą sobie i pomachają paluszkiem xD

Dodaj komentarz