Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Jedna osoba poszkodowana w wieczornym zderzeniu dwóch pojazdów (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem na ul. Zbulitowskiej w Radzyniu Podlaskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W wypadku poszkodowana została jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 20.00 w Radzyniu Podlaskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na ul. Zbulitowskiej.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ratownicy w rejonie zdarzenia zastali dwa rozbite auta. W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów. Przez pewien czas występowały utrudnienia w ruchu.

Jedna osoba poszkodowana w wieczornym zderzeniu dwóch pojazdów (zdjęcia)

fot. KP PSP Radzyń Podlaski

Jedna osoba poszkodowana w wieczornym zderzeniu dwóch pojazdów (zdjęcia)

fot. KP PSP Radzyń Podlaski

Jedna osoba poszkodowana w wieczornym zderzeniu dwóch pojazdów (zdjęcia)

fot. KP PSP Radzyń Podlaski

PRZECZYTAJ

Pożar ciężarówki na MOP-ie. Z ogniem walczyły dwa zastępy strażaków (zdjęcia, wideo)

13 komentarzy

 1. Ewelka rewelka

  Jedna osoba poszkodowana w wieczornym zderzeniu dwóch pojazdów, czyli wynik 2:1.
  Statystycznie niepoprawny. Powinno być co najmniej 2:2.

  • Jedna osoba poszkodowana ,która potrzebowała interwencji ratowników. Została ta osoba również przewieziona do szpitala na dalsze badania karetką .Kierowca audi A6 najwidoczniej nie odniósł aż takich obrażeń które wymagały przewiezienia go do szpitala karetką.

 2. Policja nie umie wytlumaczyc sytuacji dlaczego osoba w audi A6 mogla wyprzedzac na skrzyzowaniu

  • Dokładnie, brak konkretnych argumentów ze strony policjantów na ten temat, tylko wzruszanie ramionami. Policjanci jednostronni. Osoba w karetce została odizolowana od rodziny. Młody najwidoczniej miał bardzo dobre kontakty w policji. Jednym słowem wielki wstyd jeśli chodzi o podejście policjantów do rozstrzygnięcia sprawy.

   • Wielkim wstydem to jest oczernianie policjantów i młodego człowieka. Za takie pomówienia powinna być kara. Nie oceniaj, bo nie wiesz co przyniesie ci jutro!!!!

    • Jak to się mówi karma wraca… Niech młody dalej ściga się na ulicy z kolegami i wyprzedza na skrzyżowaniu, przyjdzie czas ,że i rodzice nie będą w stanie pomóc. A być może i trafi na policjantów,którzy nie będą znajomymi.

     • Jak można pisać takie komentarze, młodemu człowiekowi źle życzyć!!!!! Spójrz w lustro i powiedz, że jesteś z siebie dumna!!!! Żal mi takich ludzi.

      • Nikt młodemu źle nie życzy, tylko ostrzega ,żeby następnym razem dwa razy pomyślał zanim postanowi wyprzedać tam gdzie nie powinien. Od dawien dawna uczą tego robiąc prawko. Nie sztuką jest popisywanie się przed kolegami. A mi żal ludzi takich jak ty.

    • Pani badz pan prswdopodobnie nie byl na miejscu zdarzenia wiec prosze sie nie wypowiadac na ten temat.

 3. 1 osoba poszkodowana i jedna ktora bedac w szoku powypadkowym, przypieta pasami w karetce w kolnierzu ortopedycznym, odizolowana od ogledzin miejsca zdarzenia dostala do podpisania mandat o przyznaniu sie do winy o sprawcę kolizji… brawo wydzial ruchu drogowego KPP policji w Radz. Podl. Mieszkancy „powinni byc dumni” ze swoich sluzb. Uwazajcie tam na siebie chodzac po chodniku…

 4. Ale po co jest zakazaz wyprzedzania na skrzyzowaniu? Chyba po to ze ktos moze na nim skrecac..? Chyba ze sie myle…

  • Wg policji tzn. konkretnie tych dwóch policjantów osoba skręcająca w lewo musi upewnić się że ktoś jej nie wyprzedza z lewej strony na skrzyżowaniu 😂

 5. „Well done” jak mawial klasyk

Dodaj komentarz