690 680 960

Wólka Kańska: Zagłosuj na Amfiteatr Pod Kasztanem!

Ta inicjatywa warta jest Waszego wsparcia. Zapraszamy do zagłosowania na projekt Stowarzyszenia A&R Aktywni Razem, które chce wybudować w Wólce Kańskiej Amfiteatr Pod Kasztanem.

Stowarzyszenie A&R Aktywni Razem powstało aby móc formalnie pomagać przede wszystkim dzieciom i młodzieży z terenów wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem. Jednym z priorytetowych celów stowarzyszenia jest prowadzenie świetlicy środowiskowej dla najmłodszych. Dzięki Fundacji Aviva stowarzyszenie ma szansę wybudować amfiteatr w Wólce Kańskiej (wieś znajdująca się w powiecie chełmskim, w gminie Rejowiec Fabryczny). Potrzeba tylko Waszego wsparcia głosami.

– Brakuje nam tutaj miejsca, w którym dzieci mogłyby miło, bezpiecznie i kreatywnie spędzić wolny czas. Jako stowarzyszenie, które prowadzić będzie od sierpnia zajęcia świetlicowe dla dzieci i młodzieży chcemy stworzyć naszym podopiecznym dodatkowe miejsce do spędzania wolnego czasu, chcemy krzewić idee społeczne wśród dzieci i młodzieży a także dorosłych, chcemy pokazać, że czas można spędzić miło i kreatywnie. Chcemy zachęcić dzieci i rodziców do wyjścia z domów, odwrócić uwagę od komputera, alkoholu i skrajnych zachowań społecznych, chcemy stworzyć miejsce przyjazne dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym i ich najbliższym – mówią pracownicy stowarzyszenia.

Co zrobić aby pomóc Stowarzyszeniu A&R Aktywni Razem?

Należy wejść na stronę http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,695,amfiteatr-pod-kasztanem-dlaczego-nie.html i oddać swój głos.

Z obiektu skorzystają dzieci w wieku 0- 13 lat oraz ich rodzice i rodziny. Inwestycję można by przeprowadzić w lipcu, sierpniu i wrześniu. Korzystanie z obiektu będzie nieodpłatne.

Wśród osób które zagłosują na projekt, wyślą na adres [email protected] adres mailowy, z którego oddali głos, stowarzyszenie rozlosuje w dniu 13.06 podwójną wejściówkę do kina najbliższego miejscu zamieszkania danej osoby. Konkurs trwa do 11.06.2015r.

2015-06-04 12:49:34
(fot. strona konkursu)

5 komentarzy

  1. czy bez figurki świętej i pomnika największego z polaków Jarosława czy tam Lecha K ? Jak tak to macie mój głos.

  2. Fajnie wklejeni ludzie z innych zdjęć. I like it!

  3. Kochani głosujcie idea jest bez podtekstów POlitycznych, figurek i innych dziwnych rzeczy 😉 Potrzebujemy poprostu fajnego miejsca, w którym dzieci będą mogły kreatywnie spędzać czas 🙂 Wszystkim z góry dzięki za pomoc !!!

Kursy walut

  • USD 4.3365zł -0.31%
  • GBP 5.3357zł -0.83%
  • EUR 4.621zł -0.69%
  • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas