Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Województwo lubelskie na cenzurowanym. Jak nie wycofa się z uchwały anty-LGBT, może stracić unijne środki

Komisja Europejska postanowiła przypomnieć władzom województwa lubelskiego, że do tej pory nie odpowiedziały na oskarżenia w sprawie uchwał anty-LGBT. Unijni urzędnicy podkreślają, że mają jeszcze szansę, aby nie stracić środków pomocowych.

70 komentarzy

 1. Nie było i nie będzie tolerancji dla wykolejeńców i zboczeńców w tym mieście.

  • Miasto RKS popieram, popieram w stu procentach. Bo w Lublinie od jakiegoś czasu robi się coraz ciemniej i bardziej kolorowo.

 2. Pierdziu pierdziu. A gdzie w traktatach jest napisane że warunkiem wypłaty jest tolerowanie lgitd.. straszak i tyle.. nie mają podstaw prawnych

  • jest napisane o sądach że nie mogą być sterowane przez polityków tak jak u łukaszenki i putina

 3. vdr a czytałeś Traktaty Europejskie ? jakbyś czytał to byś wiedział ,że taki zapis o tolerancji jest . Jesteś w UE to się dostosuj ,nie chcesz się dostosować to nie skorzystasz z przywilejów . Głupie wsio ki ze ściany wschodniej wolą nie stracić pieniądze niż tolerować cudzą orientację .Rozejrzyjcie się czy żadnego geja w rodzinie nie macie a może jeszcze takie dziecko wam się trafi to zmądrzejecie .

 4. A gdzie masz w traktatach zapisana dyskryminację, nierówność itd?
  Na siłę rządzący robią z Polski zaścianek. Dają kasę a garstka gburów mówi nie w imię własnych przekonań

 5. Artur spod lubelskiej wsi

  dobra wiadomosc dla mnie.moze przyczyni sie to do korekty na Bogdance bo cholera…jak zobaczylem jak w przeciagu 2 dni akcje poszly z 26 na 30…opedzlowalem zostawiajac aby 50szt. chca grac w covida?prosze bardzo:)chinska SHC o 9 rano pokazuje w ktora strone pojda akcje spolki LWB ropy i wielu wielu innych spolek surowcowych …tak mniej wiecej.poki co gaz najmocniejszy LU.F Roterdam-zobaczcie sobie wzrosty cen wegla ,NG.F -zobaczcie wzrosty gazu i jakie rachunki moga przyjsc za ogrzewanie gazowe…tak jak juz od wiosny pisalem.kto pali swoim drewnem -tego podwyzki paliw opalowych nie dotkna….co najwyzej wiecej zaplaci za paliwo do pily ale to beda bardzo male roznice.

 6. Unia powinna wy…..ć nas na zbity pysk ze wspólnoty. Zobaczymy jak beneficjenci np. rolnicy poradzą sobie bez jej pieniędzy.

  • Gdy nie byliśmy w Unii żyło nam się 100 razy lepiej wszystko można było sprzedać i chodować bez zakazu. Pierwsze poczytaj jakie gorsze dostaję rolnik do 1 hektara a później pisz.

   • Mówisz o czasach komuny i 10 lat po niej. Rolnikowi może i lepiej się żyło jak państwo skupowało wszystko co popadnie, a i tak w sklepach były pustki i żywność na kartki.

  • Głupi jesteś i mało wiesz .

 7. Lu z tych dopłat unijnych byś nie przeżył

 8. A może przypomnieć KE treść traktatu UE pkt 2 mówi „Unia opiera się na wartościach poszanowania godności osoby ludzkiej, wolności, demokracji, równości, państwa prawnego, jak również poszanowania praw człowieka, w tym praw osób należących do mniejszości. Wartości te są wspólne Państwom Członkowskim w społeczeństwie opartym na pluralizmie, niedyskryminacji, tolerancji, sprawiedliwości, solidarności oraz NA RÓWNOŚCI KOBIET I MĘŻCZYZN”. Jakoś nie widzę tutaj zapisu o różnej maści LGB….. i coś tam jeszcze.

 9. Nie wiem co palisz ale człowiek powstał w wyniku ewolucji a nie za pomocą magicznej różdżki.

 10. Nawet ewolucja nie popełniła tego błędu i nie stworzyła „Adama i Stefana” tylko „Adama i Ewę”, z zalatywania od „tylca” raczej dzieci nie będzie….

Z kraju

Polityka i społeczeństwo