690 680 960

We Włodawie rusza kino plenerowe. Pierwszy seans już dzisiaj

Już dzisiaj mieszkańcy Włodawy mogą obejrzeć pierwszy z seansów kina plenerowego. Kolejne w czwartek i piątek.

Dzisiaj na terenie Targowiska Miejskiego przy ulicy Lubelskiej we Włodawie ustawione zostało kino plenerowe. Piknik rozpoczął się już o godzinie 13 gdzie na najmłodszych czekało wiele atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami i pokazy magicznych sztuczek. Choć głównie ze względu na panujący upał, nie było dużo chętnych, to jednak ci którzy przybyli nie żałowali. -Doskonały pomysł, w końcu coś w naszym mieście się ciekawego dzieje – tłumaczył pan Marcin, który wraz z dwójką dzieci przyszedł na rynek. -Na filmy też przyjdziemy i to razem z sąsiadami – dodał.

We wtorkowy wieczór obejrzeć będzie można „Pingwiny z Madagaskaru” i „Skyfall”. Kolejne projekcje zaplanowano na czwartek i piątek. W czwartek wieczorem przy Szkole Podstawowej nr 3 we Włodawie Włodawski Dom Kultury i Urząd Miasta zorganizują seans na którym mieszkańcy obejrzą „Home Run – Powrót do rodziny” oraz „Ten niezręczny moment”. Drugi z filmów został wybrany przez samych mieszkańców podczas głosowania internetowego. Z kolei w piątek, Gmina Wiejska Włodawa zorganizuje kolejny seans, który odbędzie się na terenie tzw. Kiszarni w Orchówku. Tam wyświetlane będą filmy „Nasza niania jest agentem” i „Wychodne mamusiek”.

Organizatorem pikników filmowych są Urząd Miasta Włodawa, Gmina Wiejska Włodawa oraz włodawski oddział jednego z banków. Projekcie odbywać się będą o godzinie 20 a wstęp na nie jest bezpłatny.

We Włodawie rusza kino plenerowe. Pierwszy seans już dzisiaj

(fot. lublin112)
2015-08-04 17:54:05

2 komentarze

  1. No to można z Okuninki po smażeniu nad jeziorem Białym wyskoczyć do Włodawy na film i małe zakupy. Fajnie.

  2. My zawsze tak robimy. We Włodawie masz pełno supermarketów w Okunince jest drożyzna

Kursy walut

  • USD 4.0202zł 0.73%
  • GBP 5.0656zł 0.47%
  • EUR 4.3382zł 0.34%
  • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas