Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Włamywał się do altanek w Lublinie. Odpowie za 5 takich czynów

30-letni mieszkaniec Lublina odpowie przed sądem za 5 włamań do altanek. Mężczyzna wpadł w wyniku pracy operacyjnej kryminalnych z I Komisariatu Policji w Lublinie. Usłyszał już zarzuty. Za te przestępstwa grozi mu 10 lat więzienia.

Zatrzymanie 30-latka było efektem pracy operacyjnej funkcjonariuszy z I Komisariatu Policji w Lublinie. Policjanci pracowali nad sprawami włamań.

– Do wszystkich przestępstw doszło w maju na przestrzeni kilku dni. Sprawca kradł różnego rodzaju sprzęty. Łącznie policjanci otrzymali 5 zgłoszeń. Pracujący nad zdarzeniem kryminalni ustalili, że za tymi przestępstwami stoi 30-letni mieszkaniec Lublina – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Za kradzież z włamaniem zgodnie z kodeksem karnym grozi do 10 lat więzienia.

3 komentarze

  1. Ryzykować 10 lat odsiadki i włamywać się do altanek działkowych gdzie najdroższym sprzętem jest zdezelowana kosiarka lub kineskopowy telewizor?

    • Łup może niewielki, ale pewnie łatwiej i mniej ryzykownie niż do piwnicy czy do domu. A może czasem trafi się jakieś elektronarzędzia, w lombardzie się zastawi, na flachę starczy – tak sobie wyobrażam, że myślą tacy włamywacze. Nie ma się co spodziewać za dużo logiki w pustej głowie.

  2. To zart ? Za gwalt grozi do 12-stu lat . Kpiny .😡🤬

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport