Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wjeżdżał na podwórko motocyklem, uderzył w ścianę budynku. Interweniował śmigłowiec LPR

Wczoraj w jednej z miejscowości w gminie Zamość mężczyzna kierujący motocyklem uderzył w ścianę budynku. Motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie.

Do wypadku doszło we wtorek w godzinach popołudniowych. Policjanci z Zamościa otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednej z miejscowości w gminie Zamość motocyklista uderzył w ścianę budynku. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że mężczyzna kierujący hondą wjeżdżając na podwórze posesji nie zachował należytej ostrożności, stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w ścianę budynku. 48-latek doznał obrażeń ciała i śmigłowcem przetransportowano go do jednego z lubelskich szpitali.

Badanie alkomatem wykazało, że motocyklista był trzeźwy. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci.

(fot. Policja Zamość)

Autor: redakcja

5 komentarzy

  1. I znowu szpital… a o tym, że grabarz to też człowiek i za coś michę musi kupić, normalnie się zapomina (!).
    O cołaskabiorcach nawet nie wspomnę, tym razem.

  2. Ha Ha (nie mylić z "cha")

    Jak widać, z potrzeby latania, ludzie są w stanie wszystko zrobić.

  3. Pośmiewisko całej wsi!

  4. … ile kosztuje podatnika taka akcja ? … w szpitalach bieda , a tutaj tysiące na loty , potem długie leczenie i często trwałe kalectwo bo jakiś kolejny motoidiota sobie używał … stary i głupi

  5. Tak przywalić w swoje gniazdo?