Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Utrudnienia w ruchu w najbliższych dniach na ulicach Lublina

W najbliższych dniach, nastąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu w wybranych częściach miasta:

ul. Nałęczowska

W związku z planowanymi robotami drogowymi – układanie bitumicznej warstwy wiążącej i ścieralnej na ul. Nałęczowskiej, na odcinku od ul. Morwowej w kierunku al. Kraśnickiej, wystąpią utrudnienia w ruchu. Czasowo, w dniach 6 i 7 października, w godzinach 12.00-23.00 drogowcy wprowadzą ruch wahadłowy. Z kolei w godzinach nocnych 23.00-5.00 ul. Nałęczowska zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu. Prace realizowane są przez inwestora zewnętrznego.

ul. Grottgera

W związku z organizowaną w Lublinie, w dniach 10-12 października, VIII edycją Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2022, nastąpi zamknięcie dla ruchu ul. Grottgera. Wyłączenie ulicy z ruchu nastąpi w sobotę wieczorem (8 października), a demontaż oznakowania nastąpi we wtorek (12 października).

Brama Krakowska

Od poniedziałku (10 października) zostaje wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na obiekcie Brama Krakowska. Zamknięte będzie przejście przez Bramę Krakowską, a dojście na Stare Miasto i plac Zamkowy z placu Łokietka możliwe przez ul. Olejną. Utrudnienia wynikają z robót budowlanych dotyczących przebudowy instalacji odgromowej na budynku Bramy Krakowskiej, wchodzącej w skład oddziału Muzeum Historii Miasta Lublin. Zmiany w organizacji ruchu potrwają do soboty (15 października).

*Przypominamy również o utrudnieniach w ruchu na ul. Staszica –  Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu na ul. Staszica. Utrudnienia potrwają kilka tygodni

(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. Dziękuję Redakcji za informację. Pozwoli mi uniknąć stania w korkach i zaoszczędzić czas

  2. Ha Ha (nie mylić z "cha")

    Ja widać, i bez pielgrzymek i różnokolorowych marszów, uda się stosownie utrudnić życie mieszkańcom

  3. Ha Ha remonty są konieczne a utrudnienia są czasowe, ale tobie widać wszystko przeszkadza