Wjechała w rogatki na przejeździe kolejowym. Duże utrudnienia w ruchu w Zemborzycach (zdjęcia) AKTUALIZACJA

W najbliższych godzinach warto omijać ul. Pasieczną w Lublinie. Z powodu uszkodzenia rogatek na przejeździe kolejowym, występują duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 18 na ul. Pasiecznej w Lublinie. Jak wstępnie ustalono, kierująca samochodem osobowym kobieta, w trakcie przejeżdżania przez przejazd kolejowy uderzyła w rogatki. W wyniku tego te zostały uszkodzone.

Na miejscu interweniowała Straż Ochrony Kolei i policja. Jak nas poinformowano, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Występują jednak bardzo duże utrudnienia w ruchu.

Z uwagi, że jest to główna droga prowadząca do Zemborzyc Podleśnych i panuje na niej spory ruch pojazdów, od razu utworzyły się spore korki. Kierowcy muszą zawracać i kierować się na objazdy. Obecnie teren zabezpieczają funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei, policjanci ustalają zaś szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Trwa oczekiwanie na przyjazd ekipy PKP, która naprawi uszkodzone rogatki.

AKTUALIZACJA 19:15
Rogatki zostały już naprawione, ruch odbywa się bez przeszkód.

(fot. nadesłane)

8 komentarzy

 1. Jaka marka? Jest cień szansy, że tym razem nie aŁD?

 2. A gdzie był pociąg. Czyżby przegapił taką okazję.??? Może następnym razem „uwolni” nas od……. jeżdżących gadających przez „komury” , wysyłających sms-y i grzebiących w gaciach Pań. Czego normalnym kierującym życzę.

 3. Jak tacy ludzie radzą sobie w normalnym życiu, jeżeli nawet przez strzeżony przejazd kolejowy nie potrafią prawidłowo przejechać?

 4. Można pisać, że piesi to Święte Krowy, a pedalarze to jeszcze większe Święte Krowy. Ale nikt bardziej nie egzekwuje swojego pierwszeństwa na przejazdach niż pociągi. Pieszy nie wejdzie, rowerzysta zwolni, a uważny kierowca (nawet pomimo posiadanego pierwszeństwa) nie wjedzie przed inny pojazd, który łamie przepisy, ale Święte Krowy jeżdżące po torach nie naprawiają cudzych błędów.

 5. Już przejezdna. Widzę z okna. Uszkodzeń brak. Korków też.

 6. Za waski przejazd dla baby to jak ona parkuje w plazie

 7. Nie Audi chociaż podobne bo Passat.

 8. I tacy ludzie powinni sobie odpowiedzieć na pytanie po co im prawo jazdy skoro nie potrafią jeździć i wykonywać najprostszych manewrów. Po co robić uprawnienia na siłę, tak na pokaz wśród znajomych, dla podwyższenia ego? Ja znam człowieka, który wprost powiedział, że nie nadaje się na kierowcę! I jak widać można! Tak rozumiem, że to teraz takie modne u kobiet tak samo jak tatuaże.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7255zł -0.15%
  • GBP 5.092zł -0.63%
  • EUR 4.5354zł 0.1%
  • CHF 4.2102zł 0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL