Środa, 19 czerwca 202419/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała citroenem w rowerzystkę. Kierująca jednośladem trafiła do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem w Rejowcu Fabrycznym doszło do wypadku z udziałem rowerzystki. 48-latka potrącona przez pojazd osobowy z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policjanci ustalili, że 61-letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa cyklistce doprowadzając do zderzenia.

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj w godzinach wieczornych w Rejowcu Fabrycznym w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu auta osobowego z rowerzystką. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Policjanci ustalili, że kierująca citroenem 61-latka na skrzyżowaniu nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującej 48-letniej kobiecie w wyniku czego doszło do potrącenia cyklistki – wyjaśnia sierżant sztabowy Angelika Głąb-Kunysz z chełmskiej Policji.

Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

– Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze! Kierując samochodem zwracajmy uwagę na rowerzystów. Szczególną uwagę powinni również zachować cykliści. Bo to właśnie grupa niechronionych uczestników ruchów, do której należą piesi i cykliści, w zderzeniu z samochodem doznaje poważnych obrażeń – dodaje sierżant sztabowy Angelika Głąb-Kunysz.

Wjechała citroenem w rowerzystkę. Kierująca jednośladem trafiła do szpitala (zdjęcia)

fot. Policja Chełm

PRZECZYTAJ

Mężczyzna, który przez pół miasta uciekał przed policją, zrobił to po raz kolejny. Poprzednim razem też na koniec rozbił auto (zdjęcia)

Autor: redakcja

5 komentarzy

 1. pewnie jak zwykle bez świateł , a jak kierowca auta nie włączy to dopiero afera a rowerem to norma i gdzie tu sprawiedliwość ?

 2. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Pani Angeliki uczcie ludzi empatii,życzliwości, uśmiechania ,gdy ktoś komuś wymusi.A nade wszystko uczcie jako policja zwykłych ludzi poruszających się po drogach by się rozglądali i przewidywali,co może się stać .Nie wiem ,ale nie ma dla mnie znaczenia czy mam pierwszeństwo czy nie mam czy mam zielone czy czerwone,czy rowerzysta przejeżdża przejazdem dla rowerów czy przejściem dla pieszych,to po to mam rozum by tak jechać ,aby nikomu krzywdy nie zrobić ,bo potrącić kogoś i odebrać mu życie albo zdrowie i później trzeba z tym żyć , zazdroszczę wam ludzie tej siły psychicznej , że uważacie , że jadąc np na zielonym samochodem wolno wam rozwalić pieszego ,który właśnie wszedł na swoim czerwonym

 3. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Ja tak nie umiem ,jestem zbyt wrażliwy i dlatego uważam by nikomu krzywdy nie zrobić i oby tak zostało

 4. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Tutaj taka droga jak u nas w Biłgoraju na moście bardzo wąskim kątem zabytkowym na rzece Biała łada na ulicy lubelskiej, mają pierwszeństwo ci wyjeżdżający z miasta

 5. Kupić kapsuły eutanazyjne i niech zostawią te rowery w spokoju.

Dodaj komentarz