Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał wprost pod pociąg towarowy. Kierowca opla został ranny, szlak kolejowy jest zablokowany (zdjęcia)

Groźny wypadek na szlaku kolejowym z Dęblina do Radomia. Tuż za granicą naszego regionu kierujący oplem 65-latek wjechał pod pociąg. Jedna osoba została ranna.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godz. 17:50 w miejscowości Nagórnik koło Dęblina. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o zderzeniu samochodu osobowego z pociągiem. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe z dwóch powiatów: kozienickiego i ryckiego.

Jak wyjaśnia podkom. Ilona Tarczyńska, zdarzenie miało miejsce na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w ciągu drogi powiatowej łączącej Opactwo i Zajezierze. Kierujący oplem mężczyzna wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy relacji Dęblin-Pionki.

Kierowca opla, 65-letni mężczyzna, doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ruch pociągów na szlaku kolejowym Dęblin – Radom jest wstrzymany.

12 komentarzy

 1. Kierowca opla, 56-letni mężczyzna, doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala.
  To tak tymczasowo. Docelowo: kaplica i cmentarz.

 2. Szkoda chopa, pewnie zamiast się skoncentrować na strase to uwagę jego przykuły te żydowskiej religii krzyże.. W Polsce głęboko wschodniej to tybulczy sport regionalny, nie mylić z narodowy, bo to region w którym od niedawna zerwano z deklaracją praw człowieka. A tfu z nimi wykopać te szmaty z UE..

  • Pilnujcie tego dzbana w szpitalu bo andrzejek chce go przelecieć

   • Wy sami sobie to zrobiliście z uchwaliliście prawo które zdegradowało was do podludzi 😀

    • Każdy hołduje jakiemuś kultowi dla Ciebie nie krzyż, tylko lgbt no przykre, nic dodać nic ująć. I to mają być prawa człowieka do siedzenia nagim na platformie i paradowania przez miasto, to trzeba leczyć, albo wybić bo na leczenie to szkoda pieniędzy.

     • Nagim na platformie, a dzie ty coś takiego widziałeś ? Podaj źródło albo przestań straszyć ludzi rozmodlona ciemnoto. Poza tym finansowanie kościoła przez państwo zostanie zerwane, wierne barany same będą utrzymywać te molochy. A tak prywatnie jak dla mnie to możesz nawet przybić się do tego swojego krzyża i zdechnąć, to tak z ”miłości i twarzy” jaka pokazał kościół do ludzi podczas byłej władzy pisuarów.

 3. Szlak kolejowy jest zablokowany. Dopatrywałbym się tu dywersji, albo nawet sabotażu (!).

 4. Ale po co tak ?

  • Entliczek Pętliczek

   Panie Obserwatorze, stan ostatecznie stabilny ludzie, a zwłaszcza tzw. wierni, osiągają głównie po to, żeby cołaskabiorcy mieli szansę poudawać jak to im jest bardzo przykro, że kogoś wloką do grobu.

 5. Jeżdżą ci maszyniści tymi pociągami jak święte krowy. Przecież auto w miejscu się nie zatrzyma. Maszynista powinien przewidzieć, że kierowca auta może mieć udar albo zawał. Hamulec też może się zepsuć a aucie. Dali tym pociągom pierwszeństwo i teraz są problemy. A maszynista to pewnie bez odblasków, w kapturze na głowie, w słuchawkach i w telefon patrzył.

Dodaj komentarz

Z kraju