Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na ul. Lipowej w Lublinie zarejestrowały kamery. Zobacz nagranie (wideo)

Policjanci z Lublina prowadzą postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło 7 grudnia w centrum Lublina. Kierujący oplem 79-latek wjechał w tył mercedesa, który zatrzymał się przed skrzyżowaniem z uwagi na czerwone światło. Moment zderzenia obu pojazdów zarejestrowały kamery.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek przed godziną 19.00 na ul. Lipowej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Z ustaleń policjantów KMP w Lublinie wynika, że kierujący oplem 79-latek jadąc ulicą Lipową w kierunku ul. Narutowicza przed skrzyżowaniem z ulicą Rowerową uderzył w tył mercedesa, którego kierujący oczekiwał na zielone światło.

Wskutek uderzenia, mercedes przemieścił się do przodu, zaś opel zjechał na przeciwległy pas ruchu. Na miejsce zdarzenia konieczne było zadysponowanie zespołu ratownictwa medycznego.

W wyniku wypadku, kierujący oplem doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci ustalili, że obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Całe zdarzenie zarejestrował miejski monitoring. Policjanci opublikowali nagranie.

20 komentarzy

  1. No i git stary agent sb znam gościa (sąsiad z bloku) i cała moja rodzina należało mu sie za te wszystkie lata

  2. Nie… Gdyby nie ten filmik to bym nie uwierzył. Toż to skrajnie stwarzanie zagrożenia życia/zdrowia dla innych.

  3. po 70tce obowiązkowe badania powinni zrobić ale cos już w tym kierunku się dzieje

Dodaj komentarz

Z kraju