Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał w pieszą autem osobowym, 72-latka trafiła do szpitala

Wczoraj w Bychawie doszło do wypadku z udziałem pieszej. Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek na skrzyżowaniu ulicy księdza Dominika Maja z ulicą Partyzantów w Bychawie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem pieszej.

Policjanci ustalili na miejscu, że 66-latek kierujący pojazdem marki Aixam, poruszając się ulicą księdza Maja od strony ulicy 1-go Maja, na skrzyżowaniu z ulicą Partyzantów, podczas wykonywania manewru skrętu w prawo w kierunku ulicy Prusa, mając obowiązujący znak B-20 „Stop” dla swojego kierunku ruchu, przodem pojazdu potrącił 72-latkę. Kobieta poruszała się chodnikiem i przechodziła przez jezdnię w miejscu niewyznaczonym jako przejście dla pieszych.

Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Lublinie. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  W tym pięknie opisanym miejscu samochód widzi się mniej, więcej raz na pół godziny, to po jaki „cha” baba uparła się przechodzić przed, a nie za samochodem ???

  • Русский тролл

   Bo ma pierwszeństwo to idzie. Potem wielki płacz jak zginie…

   • Na ulicy ma pierwszeństwo?

    • Z opisu wynika, że kierowca wjechał w niedozwolonym miejscu w uliczkę jednokierunkową. Kobieta widząc, że nic nie jedzie z prawidłowej strony, przecięła uliczkę w miejscu, gdzie to setki innych osób w drodze do Biedronki.

   • Dyrdymałko Eustachy (prawdziwy Polak: żeby nie było))

    Jaki płacz po 7-latce… płakać będzie powiedzmy 4-6 osób (w najlepszym przypadku), ale ile będzie zacierać łapki ?
    Na ten przykład ZUS – nie musi wypłacać już emerytury i marcowej podwyżki, zakład pogrzebowy, producenci sprzętów około pogrzebowych, pan grabarz, a nawet ksiądz „dobrodziej” będzie tylko udawał smutek biorąc sowite cołaski.
    Wychodzi więc płacz z przewagą zadowolenia z faktu tylko jednej stabilizacji.

    • Dyrdymałko Eustachy (prawdziwy Polak: żeby nie było))

     powinno być: po 72-latce – przepraszam

Z kraju