Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał w ogrodzenie posesji, porzucił pojazd i uciekł. W chwili zatrzymania był pijany

W pierwszy dzień tego roku w miejscowości Oleśniki pojazd osobowy wjechał na jedną z posesji. Kierowca porzucił samochód i oddalił się z miejsca zdarzenia. W chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w Nowy Rok przed godziną 9.00 w miejscowości Oleśniki w gminie Trawniki w powiecie świdnickim. Policjanci otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców, że w ogrodzenie jego posesji wjechał kierujący pojazdem marki Nissan, a następnie porzucił pojazd i oddalił się z miejsca zdarzenia.

– Policjanci ustalili kierującego i udali się do jego miejsca zamieszkania. Okazało się, że 22-latek był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz policjanci będą sprawdzać, czy mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu podczas prowadzenia pojazdu – informuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności oraz wysokie świadczenie pieniężne.

5 komentarzy

  1. Na pace wózek dziecięcy, więc już za późno, zdołał się rozmnożyć patus 🙁

  2. Ta limuzyna miała ważny orzegląd?

  3. Pewnie wyborca PO ryżego szwaba zdrajcy polski

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112