690 680 960

Wjechał w radiowóz, zginęła policjantka. Mężczyzna trafił do aresztu

Prokuratura rozpoczęła śledztwo w sprawie środowego wypadku jaki miał miejsce w Łopienniku. Kierowca, który staranował radiowóz trafił do policyjnego aresztu.

120 komentarzy

 1. a i jeszcze jedno narzekacie na policjiie a jak sami zrobicie cos jakas stluczke albo awantury jakies gdzies sa bujki to od razu dzwonicie i pomocy szukacie wiec się zastanowcie się zanim kompromintujecie chloapkow , a co jakby zginalo wasz kolega wasza kolezanka z pracy przez kogos przez taki wypadek to chcieli byscie by wylno chodzil … szkoda chloapaka no ale coz takie zycie czasem za bledy trzeba zaplacic

 2. Na prostej drodze nie widzieć stojacego radiowozu? moze w tym czasie pisal smsa,albo bawil się telefonem,tak jak robi to większość.Trzeba pirata skierowac na badania psychologiczne i lekarskie,po za tym podobno ten kierowca byl juz karany za podobne wykroczenia.

  • Nie martw się. Przed wysłaniem mu zaproszenia do więzienia przebadają go, czy może taką kare odbywać. Problem w tym, że tamte kary były nieskuteczne. Skoro tamte nie działały, należy zastosować surowszą.

 3. A w którym miejscu był ustawiony trójkąt ostrzegawczy,bo na zdjęciu go nie widać???A firma moja ubezpieczeniowa uczyni wszystko aby nie wypłacić odszkodowania.

  • Kwadratu ostrzegawczego też nie było. A jego użycie (kwadratu) jest w takim samym stopniu wymagane jak użycie trójkąta jeżeli pojazd uprzywilejowany używa sygnałów świetlnych.

 4. Wiecznie śpieszące się matoły ,wczesniej czy pużniej powodują tragedie na drodze …szczęście jak trafiaja na drzewa ,betonowe filary czy inne stałe przeszkody …niestety czasem „trafią ” na bogu ducha winne ofiary i sieją śmierć …dlatego widząc np.takiego czuba który wyprzedza ciąg pojazdów ,czy wyprzedza na podwójnej ciągłej ,nalezało by go odstrzelić bez żadnych skrupułów ,bo to zabójca ,który wczesniej czy pużniej kogoś zabije

 5. Na lewym pasie zaparkować radiowóz i prowadzić czynności+ słabe oznakowanie miejsca zdarzenia+ nie rozwaga kierującego który uderzył w radiowóz i efekty niestety są jakie są.

 6. Ciekawe czy w ogóle zobaczy to więzienie. Dziś usłyszał zarzut ,,nieumyslnego i rażącego naruszenia przepisów w ruchu drogowym”…

 7. Ciekawe czy ustawili trójkąt ostrzegawczy za radiowozem

  • Wszyscy uwypuklają fakt postoju radiowozu na lewym pasie w czasie interwencji, pasie dodatkowym służącym do wyprzedzania pojazdów poruszających się wolniej pod górę. Uznają to za coś nagannego, nierozsądnego, sugerując inne rozwiązania. Sęk w tym, że zdjęcia w mediach niezwykle skąpo pokazują miejsce tragedii i, co najważniejsze, nie widać tam pojazdów z kolizji, do których załoga tego radiowozu została wezwana. Proszę zwrócić uwagę, ze w tym miejscu nie ma poboczy, a barierka energochłonna po prawej stronie zakotwiczona prawie w asfalcie. Dodatkowym utrudnieniem są te badyle wyrastające z jezdni na podwójnej ciągłej mające zniechęcić do jej przekraczania.
   Jeśli więc stojące auta biorące udział w kolizji zmuszały pojazdy jadące w kierunku Lublina do przekraczania tej podwójnej ciągłej, to jedynym rozsądnym rozwiązaniem było wyłączenie z użytkowania, na czas interwencji, tego dodatkowego lewego pasa przeznaczonego do wyprzedzania poprzez ustawienie tam radiowozu na sygnale.
   Zachowując odpowiedni odstęp od poprzedzającego pojazdu kierowca Renaulta i inni nie powinni mieć jakichkolwiek problemw z zauważeniem radiowozu na sygnale.
   https://s1.postimg.org/1bsm0uhwb3/lopiennik112.jpg

   https://www.google.pl/maps/@51.0534135,23.0235262,3a,75y,307.16h,71.67t/data=!3m6!1e1!3m4!1svsetiNaNjegFyG_QRwkD9w!2e0!7i13312!8i6656?dcr=0

   Odcinek trasy Łopiennik -> Fajsławice na YouTube
   Miejsce tragedii wyłania się po 1min. i 30 sekundach
   https://www.youtube.com/watch?v=WNAO-GCDz3I

 8. Głupoty nie leczy się,eliminuje się sama.Rodzina i sierota powinna podziękować policjantowi za mega pomysł.Jak ozdrowieje niech stanie na lewym pasie ekspresówki na światełkach i lyczy samochody który przypie…. Chłopak z renówki myślał ze policja jedzie ,fakt musiał zapitalać,ale po co jest droga i lewy szybszy pas ?

 9. Szkoda gościa z Renault bo to mógłby być każdy z nas, większość wyprzedza na takich drogach ciężarówki, a tu policja stoi na lewym pasie. Przecież ten radiowóz można było zaparkować 100m dalej jak najbliżej krawędźi jezdni.

  • Wyprzedzał ciąg pojazdów a nie jedną ciężarówkę. Czytanie ze zrozumieniem się kłania a nie tylko tytuł, obrazki i do komentowania. Nie, to nie mógł być każdy z nas. Jeśli jesteś idiotą jak ten kierujący, kumpli na forum nie szukaj.

  • Być może można było postawić radiowóz w innym miejscu, np. dalej – ale gdyby Renault tam go staranował to co byś wtedy napisał? że też złe miejsce do zatrzymania?

 10. Kierowca Renault był trzeźwy a reszta???

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas