Wjechał audi do rowu. Miał w organizmie niemal 4 promile

Wczoraj po południu w miejscowości Brzozowy Kąt kierowca audi wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna miał w organizmie niemal 4 promile, co więcej nie posiada uprawnień do kierowania.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 15 w miejscowości Brzozowy Kąt w gm. Komarówka Podlaska w powiecie radzyńskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca audi wjechał do przydrożnego rowu.

Mundurowi ustalili wstępnie, że kierujący samochodem 39-letni mieszkaniec gm. Komarówka Podlaska, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wypadł z drogi. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który zabrał mężczyznę do szpitala.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, kierujący miał w organizmie niemal 4 promile alkoholu. Co więcej, mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, gdyż zostały mu wcześniej zatrzymane. Wkrótce 39-latek stanie przed sądem, grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenia.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. Gdyby nie ten durny rów, to pan kierowca pojechałby dalej. Ten kto to projektował powinien płacić Pan Kierowcy odszkodowanie za to zdarzenie i naprawę auta.

 2. Czy ktoś zainteresuje się w jakich okolicznościach moczymorda wsiadł do samochodu? Może byli świadkowie, którzy na to przyzwolili? Może by wreszcie dla przykładu pociągnąć do odpowiedzialności za espöłudział/przyzwolenie?

  • Co pan… przecież to wszyscy w promieniu 15 kilometrów wiedzą, że on lubi po pijaku jeździć. Wszystkie wsie chcesz do więzienia wsadzić?

  • Raczej nie wydaje mi się że ktoś przyzwolił na zabranie samochodu osobie która była pod wpływem alkoholu, nie zawsze muszą być świadkowie. A jeżeli nikt z kometujacych nie wiedzą jaka była sytuacja to nie powinni się wypowiadać. Bo każdy ma coś za uszami a potrafi wybielać tylko siebie

 3. studętkom jezdem to nie wszystko wiem...

  Rowy są bardzo potrzebne, bo nie tylko odprowadzają wody opadowe spływające do nich z dróg, ale opanowuja nadmierne zapędy pijanych męczenników motoryzacji (bywa, że nie tylko pijanych, ale np. głupich)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7288zł -0.23%
  • GBP 5.2602zł 0.06%
  • EUR 4.5298zł -0.04%
  • CHF 4.1347zł -0.16%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Start Moto Sezonu w Lubartowie
  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej