Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wielu kierowców ich nienawidziło, jednak poprawiały bezpieczeństwo. Słynne „słupki-głupki” zostały usunięte

Po kilkunastu latach od ich zamontowania, usunięto uniemożliwiające wyprzedzanie słupki na trasie z Piask do Krasnegostawu. Jak się okazało, drogowcy nie mogli dłużej stosować tego rozwiązania.

39 komentarzy

 1. Proponuję nowe zakłady bukmacherskie. Kiedy pierwszy dzwon? Kiedy pierwszy tragiczny wypadek itp…

 2. To spadnie drastycznie populacja w Krasnymstawie, przez rok zabije się więcej niż przez Covid. Założymy się.

 3. Grabarz z czerniejowa palacz zwłok

  Juz na potęgę wyprzedzają.

 4. Jechałem kiedys tam, tragedia. Pomyslowosci drogowców szkoda komentowac. A wystarczylo chocby postawic radary, swiatla, progi zwalniajace, czy jak to byli dla nnich za skomplikowane to kilka dziur wykopac. Przynajmniej mozna bylo by wyprzedzic jakas zawaligrode.

  • Ty jechałeś kiedyś, jak jeżdżę często. Słupki nie ciągnęły się kilometrami, to były krótkie odcinki. Ale z drugiej strony wystarczająco długie, żeby jakiś mistrz zdążył wpier… się na czołówkę.

 5. Franiu śpisz? Zrobiłeś już prawko? Tak, Nie? Ok nie ważne co o tym sądzisz? Potrzebny jest głos autorytetu w tej sprawie. Franiu czekam!

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   Czy już ci ktoś mówił, że jesteś większym durniem od Frania ???

 6. Miesiąc temu już ich nie było.

 7. „Linia ciągła zabrania najeżdżania i przejeżdżania przez nią. I od tej zasady nie ma wyjątku! Zatem wykonując manewr wyprzedzania należy się liczyć z mandatem karnym wysokości 200 zł i 5 punktami karnymi.” Nie ważne czy to ciągnik czy rower za każdym razem jak się przekracza linie ciągłą łamie się przepisy.

 8. Bardzo dobra uwaga! Niestety jest to zapis niezwykle trudny dla kierowców, bo jazda za ciągnikiem czy rowerzystą przez x kilometrów w praktyce nie ma zastosowania (czemu się dziwić przy tak wąskich drogach, bez dodatkowych pasów dla pojazdów czy rowerzystów?)

 9. Tych słupków to już nie ma od jakiegoś czasu. 28 lub 29 października jechałem do Zamościa to ich nie było, tydzień wcześniej też jechałem i wydaje mi się że wtedy też ich już nie widziałem choć pewności nie mam.

Z kraju