Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Więcej zakażeń koronawirusem niż przed tygodniem. Wiceminister zdrowia podał dane

Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska poinformował w poniedziałek rano, że minionej doby odnotowano 10 445 nowych przypadków zakażeń koronawirusem. Co ważne, są to wyższe dane niż tydzień temu.

26 komentarzy

 1. Nie przepadam za tą organizacją, ale takie zestawienie mnie wbiło w fotel: WOŚP przez 29 lat zebrało (czyli Polacy wrzucili do puszek) 1 mld 318 mln 483 tys. zł, a personel medyczny w ciągu jednego roku dostał 8,5 miliarda dodatków kowidowych. Można? można. I proszę nie pisać głupot, że trzeba się było uczyć, Panie Turysto

  • To jeszcze poczytaj ile kancelaria premiera dziennie wydaje, 2 miliony 300 tysięcy złotych dzień w dzień, na co ??
   Na zapytanie dziennikarza na konferencji prasowej dlaczego chcą zwiększyć wydatki kancelarii premiera dwukrotnie – pan rzecznik nie był w stanie odpowiedzieć po co im te pieniądze.
   Można ??

   • Wiem i o tym. Niebywałe wały kręcą. Proponuję i lekarzom i pracownikom kancelarii premiera wozić darmową pizzę i klaskać codziennie w południe, tak się biedactwa trudzą dla nas.

 2. Kierowca z Bombowca

  A może ktoś napisze o zapaści w fizjoterapii, o absurdalnych podwyżkach gazu dla fundacji i organizacji pomagającym? A nie tylko covid, jakby innej pomocy ludzie nie potrzebowali…

 3. 5 fala nadciąga, trzeba dokupić papier toaletowy i uzupełnić zapasy w schronie

 4. Nop-y wstrzymano tak jak nam obiecano

  NOP-Y do 15 grudnia 2021 i na tym koniec.

 5. Dziadek ze Slamsowa

  Tak se pomyślałem (każdemu sie może zdarzyć), że taki COVID załatwia to co w latach 40-tych Niemcy załatwiali u siebie akcją eutanazji. Niewątpliwie było to okrutne, ale uzdrawiało społeczeństwo od jednostek w różny sposób nie przystosowanych do samodzielnego funkcjonowania.
  I to w Polsce załatwia teraz COVID we wszystkich postaciach… (przypominam, że wynaleziony przez podobnież dobrego boga, z niewielką pomocą Chińczyków).