Kto widział 64-letniego Janusza Nikoniuka?

Bialscy policjanci poszukują zaginionego 64-letniego Janusza Nikoniuka. Mężczyzna 11 października około godziny 6:00 wyszedł z domu, celem wyjazdu do miejscowości Styrzyniec. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, a także nie skontaktował się z rodziną.

64-letni Janusz Nikoniuk w dniu 11 października 2017 r. o godzinie 6:00 wyszedł z miejsca zamieszkania przy ul. Zygmunta Starego w Białej Podlaskiej, celem wyjazdu do miejscowości Styrzyniec. Do chwili obecnej nie powrócił, nie kontaktował się z rodziną, a jego aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

Rysopis
Wzrost 170/175 cm, waga 70 kg, sylwetka szczupła, włosy proste, krótko ścięte, koloru siwego, twarz owalna, z wąsami szczotkowatymi, nos średni, koniuszek nosa gruby, uszy średnie, lekko odstające, uzębienie niepełne, znak szczególny – tatuaż na lewym przedramieniu nieokreślonego znaku.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, ul. Plac Wojska Polskiego 23, tel. (83) 344-82-70 lub numerem alarmowym 997/112.

2017-10-14 11:21:01
(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. A ten dobry człowiek, komu nie oddał pożyczonych pieniędzy, albo doniósł „komu trzeba” o występkach swoich bliźnich, czy w inny sposób „przysłużył?

  • Piszesz o swoim starym?

   • Nie, mój stary był na tyle dobrym człowiekiem, że nie uciekał, ani przed wierzycielami, ani przed inną ludzka „wdzięcznością”. Zmarł 60 lat „nazad” we własnym domu.
    Usatysfakcjonowany?

    • Gratulacje lepszy ty prawy pomazańcu że masz takich zacnych przodków ale nie znając sprawy nie musisz tutaj pluć swoją życiową frustracją. Życzę poukładania bałaganu w głowie.

  • Tobie nie oddal pozyczonych pieniędzy ? Tobie się przysluzyl w taki czy inny sposób? Szkoda ze twój stary ” taki dobry czlowiek ” wychowal takã kreaturuę uzurpujãcã sobie prawo do oceniania innych, nieznanych mu osób.
   Sprawil ci radosc twój idiotyczny komentarz ??????

 2. Trzymam kciuki za szybkie znalezienie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0244zł -0.64%
  • GBP 4.9316zł -1.03%
  • EUR 4.4264zł -0.26%
  • CHF 4.1494zł -0.51%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online