690 680 960

Kierowca bmw uciekł przed policjantami. Na drugi dzień zgłosił kradzież auta

Nie zatrzymał się do kontroli, a następnie uciekł i porzucił auto na peryferiach Chełma. Potem przyjechał do komendy policji i zgłosił kradzież. Policjanci nie dali się nabrać.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek w Chełmie. Policjanci patrolujący ulice miasta zwrócili uwagę na pojazd marki BMW. Kierowca jechał niezgodnie z przepisami ruchu drogowego. Mundurowi postanowili zatrzymać auto do kontroli drogowej,

– Pomimo dawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania w oznakowanym radiowozie, kierowca nie zatrzymał się i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim. Na peryferiach miasta porzucił swój pojazd i uciekł pieszo. Funkcjonariusze zabezpieczyli auto. Następnego dnia do komendy zgłosił się 20-letni mieszkaniec Chełma, który powiadomił o kradzieży tego właśnie samochodu – informuje podkom. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Policjanci nie dali się nabrać na historię opisywaną przez 20-latka i ustalili, że to on kierował BMW i nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

– Mężczyzna złożył zawiadomienie o przestępstwie, którego nie popełniono. 20-latek został zatrzymany. Mówił policjantom, że uciekał gdyż ma niesprawne auto i bał się kontroli drogowej. Mężczyzna usłyszał już zarzuty – dodaje podkom. Ewa Czyż.

2017-10-14 12:55:41
(fot. pixabay.com)

28 komentarzy

  1. Aż mi wstyd z powodu tych artykułów odnośnie BMW, tyle szczęścia że mój nie jest stary rzęch.

    Nigdy więcej bmw bo jestem również szufladkowany

  2. Bmw niesprawne??? Nie może być

  3. Taki pomysł może mieć tylko bimmer – rewelacja. Wspiął się na szczyty swojej inteligencji.

Kursy walut

  • USD 3.985zł -0.15%
  • GBP 5.0509zł -0.09%
  • EUR 4.3337zł -0.36%
  • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas