Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Widząc policjantów wypuściła na posesję dwa groźne psy. Chciała pomóc poszukiwanemu znajomemu

Puławscy kryminalni wspólnie z policjantami ze Świdnika zatrzymali poszukiwanego od pewnego czasu 53-latka. Mężczyzna miał na swoim koncie dwa listy gończe i ukrywał się na terenie gminy Mełgiew w powiecie świdnickim.

W minioną sobotę puławscy kryminalni razem z policjantami z komendy w Świdniku udali się na jedną z posesji na terenie gminy Mełgiew w powiecie świdnickim. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że może się tam znajdować poszukiwany 53-latek.

Mężczyzna od kilku lat ukrywał się poza granicami Polski, nie chcąc trafić do zakładu karnego za przestępstwa, których dopuścił się w przeszłości. Zostały za nim wydane dwa listy gończe.

Policjanci podejrzewali, że mieszkaniec Puław, ukrywa się u swojej znajomej. Początkowo kobieta zaprzeczała, jakoby 53-latek przebywał u niej w domu. Jednocześnie nie chciała wpuścić policjantów na posesję, wypuszczając na nią dwa groźne psy.

Ostatecznie poszukiwany mężczyzna wyszedł z mieszkania. Został zatrzymany i trafił do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższe dwa lata, za popełnione w przeszłości oszustwa. Był on poszukiwany listami gończymi przez Sąd Okręgowy w Lublinie oraz Sąd Rejonowy w Puławach.

(fot. pixabay.com)

23 komentarze

 1. Wiecie dlaczego pis z kościołem tak nienawidzi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ? Bo to jedyne pieniądze które im się nie należą.

  • Bolesław się wałęsa

   No i jeszcze te które minister Nowak trzymał w szufladzie i młody tusk niósł w reklamowce

  • Korekta:
   Nie PiS z Kościołem, tylko bloger Matka Kurka,
   nie nienawidzą, tylko ujawnił,
   nie WOŚP, tylko przekręty Owsiaka i spółki wokół WOŚP.
   Owsiak przegrał z nim zresztą proces, bo nie chciał pokazać wymaganych przez sąd dokumentów swoich fundacji.

   • A moje dziecko leżało w inkubatorze zakupionym z WOŚP. Dzięki temu jest zdrowe i żyje. Co zrobił bloger, żeby uratować moje dziecko?

  • Turysta a kiedy WOŚP kwestuje w ddniu papieskim pod kościołem w innych miejscach? Kiedy Owsiak pomaga w kwestowaniu dla Kościoła? Nigdy. Tak więc tylko się odwdzięczają. Pozatym Owsiak i te jego podejrzane fundacje „mrówka cała ” i inne cuchną brudnymi pieniędźmi. Już 10 lat temu żonaOwsiaka za pracę w fundacji brała 9000 zł miesięcznie. O tym Owsiak milczy?

  • A co ma to wspólnego z artykułem i zamieszczonym tu tematem? Co ma piernik do wiatraka ?………………….

 2. Ile go szukali 20 lat czy mniej?

 3. Psy psami poszczuła .

 4. 5 min odstrzal psów i po klopocie goscio ich

 5. Mieczysław z Cycowa

  Nie ma co psy faktycznie wyglądają groźnie, szczególnie ten biały. To chyba jakiś mieszaniec??

 6. Jego zgarnęli, ale kobieta też powinna odpowiedzieć za utrudnianie.

 7. Na swojej posesji to może sobie tygrysa trzymac jeśli ma zezwolenie i policji nic to tego. Jeszcze tak dobrze nie ma, że policja może wchodzić gdzie tylko chce.

  • doucz się a potem pisz

   • Sam się doucz. Przede wszystkim jak już udzielasz się publicznie to się cofnij do podstawówki i poznaj zasady interpunkcji. O ile oczywiście skończyleś jakąś szkołe.

 8. Kłamczuszek to było tylko 600000 euro dla Tuska za ustawę węglową, aby móc importować węgiel tylko od Putina.

 9. Ostra babka. Facet wolal juz pojsc do wiezienia niz dalej z nia siedziec.

Z kraju