Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zobacz moment czołowego zderzenia pojazdów w Piotrkowie Pierwszym

W czwartek w Piotrkowie Pierwszym na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala. Nasz Czytelnik Kamil zarejestrował moment wypadku.

37 komentarzy

 1. Kierowce Seata do opowiedzilnosci !

 2. kierowca seata : „OBYWATELE ! WSZYSCY WIDZIMY CO TU SIĘ DZIEJĘ ! LEPIEJ CHODŹMY DO DOMU…JESZCZE ZOSTANIEMY ZA ŚWIADKÓW ! POSTERUNEK ZAWIADOMIMY PO DRODZE, Z BUDKI TELEFONICZNEJ ! DOBRANOC !” ;);)

 3. z tego co widzę na video, to sprawcą jest ten baran z czerwonego auta chciał wyprzedzić cięzarówkę, a facet z seata pewnie się wracał po kluczyki, ech wy prokuratorzy.

 4. brawo ty brawo ja

 5. Przyjrzyjcie się DOKŁADNIE!!!
  Przed tym (chyba) Iveco (pickup czy jak tam) jeśli mnie wzrok nie myli jedzie bordowy sedan (BMW?). On hamując spowodował efekt domina. Dostawczym uciekał w prawo bo się przeliczył, a ten w tej Megance żeby nie stracić głowy ładując mu się w pakę, odbił w lewo (na jego nieszczęście) w jadącego z nad przeciwka citroena. Ot co dywagować i się kłócić…

 6. Nie rozumiem o co taka walka i najeżdżanie na kierowcę Seata?? Kurde, koleś zobaczył, że sie zatrzymały dwa samochody, za nim kolejny, więc po co i on ma stać?? Zastanówcie się czasami, jedzie za sobą w jedną iw drugą stronę po 10-20 samochodów, nagle dzwon i wszyscy zatrzymują auta i lecą pomagać , droga zablokowana, 10 osób pomaga a kolejne 40 blokuje drogę, myślicie czasami? Jeżeli ktoś nie potrafi pomóc to niech jedzie w ciorty i nie blokuje miejsca ludziom , co naprawdę moga pomóc!!

 7. a ten z tej ibizy to jakis debil… widzial kolizje to ominal inne pojazdy i pojechal dalej, olal temat. pieknie panie kierowco! zebys tak i ty mial tego typu kolizje, to i ciebie ktos oleje i zdechniesz se w tym super bollidzie

 8. Pojechał bo nie byłwinny, na h** miał stać???

 9. Może mu się spieszyło, bo żona rodzi.

Z kraju