Zobacz jak wynoszą pobitego mężczyznę z dyskoteki. Po chwili kolejna bójka

Wczoraj pisaliśmy o zatrzymaniu mężczyzny, który pobił jednego z uczestników dyskoteki w Parczewie. Jak się okazuje na tej samej dyskotece doszło także do innej bójki.

Do pobicia jednego z uczestników dyskoteki w Parczewie doszło w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia.

– Młody mężczyzna podczas świątecznej zabawy w niewyjaśnionych okolicznościach doznał uszkodzenia ciała. Z poważnymi obrażeniami trafił do parczewskiego szpitala. Jak ustalili mundurowi obrażenia powstały na skutek pobicia – informuje mł. asp. Artur Łopacki z parczewskiej Policji.

Kryminalni z Parczewa ustalili i zatrzymali sprawcę. To 26-letni mieszkaniec gminy Dębowa Kłoda. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

– W trakcie przesłuchania mężczyzna złożył szczegółowe wyjaśnienia i przyznał się do winy. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności – dodaje mł. asp. Artur Łopacki.

Jak się okazuje jeden z uczestników zabawy zarejestrował moment wynoszenia pobitego mężczyzny z lokalu. Autor nagrania relacjonuje, że kilka minut po godzinie 1 w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, jeden z mężczyzn będących na dyskotece uderzył innego uczestnika zabawy, po czym ten upadł uderzając głową o podłogę. Mężczyzna stracił przytomność, a następnie kilka osób wyniosło poszkodowanego na zewnątrz. Stamtąd trafił od do szpitala.

Podczas tej samej dyskoteki doszło do bójki pomiędzy kilkoma mężczyznami. Interweniowała ochrona, a jak informuje nagrywający całe zdarzenie, kilka osób biło jednego z mężczyzn. Na nagraniu widać jak zostaje kilkukrotnie uderzony, po czym grupa mężczyzn wychodzi z dyskoteki.

 

2017-01-07 14:00:47
(fot. wideo YT Andrev Kремень)

71 komentarzy

 1. Ja tu widze w wiekszosci studentów i zapewnie nie wszyscy na stałe mieszkaja w Lublinie a tu tylko studiuja 🙂

 2. studenciaki to pustaki

 3. Szukam świadka zdarzenia z pierwszego dnia świąt jak został pobity ten chłopiec. Czy ktos cos widział? Podobno było kilku świadków. Wiadomo, że bił go tez ten lysy, czy wiadomo kto to?

  • WIDZE ŻE W PIERWSZY DZIEŃ ŚW TEŻ SIĘ COŚ DZIAŁO ALE NIE UMIEM POMÓC BARDZIEJ BYM POMÓGŁ W ZWIĄZKU Z DNIEM PÓŹNIEJ ,A ŚWIADKÓW MOŻE SOBIE BYĆ I KILKU TYLKO NIKT NIE ZEZNA BO WIADOMO KIM JEST TEN ZAPRZEPROSZENIEM ŁYSY PAN ,ZNALAZŁEM TYPA NA FACEEBOKU.

 4. Co hamy nie wrzucacie zdjec jak sie swinie bawia, co to wypier****scie juz tego od zdjec, ze nic na revels nie wrzuca z imprez? Niech on wrzuci iak sie bili w święta i w inne imprezy jak sie tłuką a nie tylko wstawia wygodne zdjecia zamiast pokazac co tak naprawde sie dzieje w tym revelsie. Bijatyki i hamska ohrona tyle do powiedzenia w temacie. A tam dwuch lysych jest ohroniarzy i obaj tacy sami sa, jeden warty drugiego. Dno i tyle, tylko sie bic umieją i ponizac ludzi

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7614zł 0.07%
  • GBP 5.0239zł 0.04%
  • EUR 4.4843zł 0.23%
  • CHF 4.1477zł 0.3%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach