Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zobacz dziki przepływające przez Wieprz

Widzieliście kiedyś stado dzików przepływających przez rzekę? Nagranie ciekawej sytuacji z udziałem tych zwierząt w okolicach Kijan zamieszczono na profilu na Facebooku „Pół Wieprza”.

Na stronie prezentującej, jak pisze autor – subiektywne spojrzenie na uroki, zjawiska i problemy Wieprza Środkowego a w porywach również całej rzeki, jej dopływów i rzek w ogóle – pojawiło się ciekawe nagranie z udziałem stada dzików w roli głównej. Na wideo zarejestrowano moment przeprawy dzików przez rzekę Wieprz w Kijanach.

 

2017-02-18 13:19:53
(fot. wideo Facebook „Pół Wieprza”)

12 komentarzy

 1. dziki płynęły „pieskiem”? 😉

 2. Kaśka w relacji na żywo spod samego Jaśka

  Ciągnie wilka do lasu, a dzika do wieprza.
  Tak po świńsku

 3. szkoda, że nie widać, czy przepłynęły na drugą stronę czy popłynęły sobie rzeką kilometr dalej, he

 4. Sprytne bestie!

 5. SZKODA, ŻE NIEPODPISANY AUTOR TYCH WYPOCIN ZAPOMNIAŁ, ŻE ŚWINIA TO SSAK, SSAKI MAJĄ GENETYCZNIE WRODZONĄ ZDOLNOŚĆ PŁYWANIA. CZYLI KOLEJNY TEKST DLA KASY – A 112 ZATRUDNIA GŁUPÓW

 6. To morsy!

 7. WYBIC TE DZIKI NA AMEN ABY ZAGRAZAJA NA DROGACH KIEROWCAM NIE JEDEN WYPADEK I ZNISZCZONY SMAOCHOD PRZEZ TO BYDLO DO CZEGO KOMU DZIK POTRZEBNY ZERO POZYTKU!!!!

 8. Nie brakuje dzikow w tym rejonie jeżdżąc w porannych godzinach po lasach kozlowieckich na pewno sie natkniesz na takie milutkie towarzystwo az sie serce raduje ile tam zwierzyny ,o czwartej rano na rowerze normalnie prawie jak w dzungli,pozdrawiam polecam.