Tragiczny wypadek na krajowej 2. Nie żyją dwie osoby

We wtorek przed południem na drodze krajowej nr 2 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, a dwie zostały przetransportowane do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 11:30 w miejscowości Rogoźnica Kolonia, na drodze krajowej nr 2, na odcinku pomiędzy Białą Podlaską a Międzyrzecem Podlaskim. Policjanci ustalili wstępnie, że 22-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski, jadąc audi w kierunku Białej Podlaskiej, w pewnym momencie wpadł w poślizg i pojazd złapał pobocze. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, który zjechał następnie na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą tam toyotą. W zdarzeniu udział brały jeszcze dwa inne pojazdy, rover i ford.

 

W rejonie wypadku interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniósł kierowca toyoty oraz 37-letnia pasażerka. Kierowca audi i kierowca forda zostali przetransportowani do szpitala. Kierujący roverem nie odniósł obrażeń.

Przez kilka godzin policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili czynność, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności wypadku. Droga krajowa nr 2 była nieprzejezdna przez kilka godzin. Ruch pojazdów został skierowany na objazdy.

2016-11-15_172808

2016-11-15_172735

2016-11-15 17:30:42
(wideo, fot. serwis YouTube pulsmiastaTV)

47 komentarzy

 1. Fakt jest taki , że zginęły dwie niewinne osoby…[*] kondolencje dla rodzin. Tragedia tak naprawdę dla wszystkich uczestników i ich rodzin.

 2. pewnie bawił sie telefonem

 3. Posiadanie nowego, mocnego samochodu nijak ma się do obecnego myślenia młodych kierowców. Uważają, że auto nafaszerowane elektroniką samo będzie myślało i jechało a kierowcy pozostaje tylko dodawać gazu. Gówniarz zabił dwie niewinne osoby, bo po zniszczeniach widać, że do przepisowej jazdy daleko mu było. Pytanie teraz jak do sprawy podejdzie sąd?

 4. Znowu niewinni do piachu a bandziorowi drogowemu nic!!!!!! Gdzie tu sprawiedliwość??????? 🙁

  • Dokładnie, a małolat dostanie 2 lata ‚ bo on tak ładnie się uśmiecha do wszystkich, gdy idzie drogą’ i gówniarz nic nie zrozumie, dalej szpan, lans i ‚noga na gaz’. To winni powinni ginąć, bo idiotów nie szkoda i społeczeństwo bezpieczne by było. A tu niestety, taka tragedia, dwoje niewinnych…

 5. Bandyta i mistrz prostej nic innego.

 6. Niedawno zgineli moi znajomi na 737.Terz 2 osoby!!!!! I kierowca prawdopodobnie dostanie zawiaski i tyle.Made in POLAND..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8066zł -0.18%
  • GBP 5.2908zł -0.14%
  • EUR 4.5829zł 0.17%
  • CHF 4.1809zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS