O mało nie zmiótł ciężarówką osobówki. O zdarzeniu została powiadomiona policja

Dzisiaj przed południem na drodze krajowej nr 19 kierowca pojazdu ciężarowego o mało nie zderzył się z autem osobowym. Moment tej niebezpiecznej sytuacji został zarejestrowany na kamerze zainstalowanej w holowniku.

29 komentarzy

 1. Zabrać prawko dożywotnio

 2. Bezsporna brawura kierującego tą ciężarówką, ale niestety w osobówce kierujący troszkę się zagapił. Należało dać po hamulcach gdy tir zaczął zmieniać pas w pełnym biegu i wiadomo było, że już nie wyhamuje przed stojącym busem tylko wymusi pierwszeństwo.

  • sylwek77.zgadzam się,nie wielu tutaj z jakąś wyobraźnią.dla większości liczą się rezultaty,ale czasami można byłoby ich uniknąć,nie wielu ludzi potrafi przewidywać,za to wielu potrafi wydawać wyroki.

 3. Gdzie są obrońcy kierowców tir? Za zwyczaj jest post za postem typu: bo nie ma czasu, bo nie da się wyhamowac szybko, bo sraty taty… Oby złapali bałwana i odpowiednio go „nagrodzili” za głupotę…

 4. Ja akurat daleki jestem od obrony takich „zawodowców ” . Bądźmy jednak czujni, przewidujmy pewne nibezpieczne sytuacje i nie starajmy się na siłę korzystać z pierwszeństwa przejazdu, tak dla własnego bezpieczeństwa. A już głupotą byłaby próba dania nauczki piratowi, nastraszenia go w takiej ogromnej różnicy wagi. Dlatego mniemam, że tu widzimy na filmie brak koncentracji lub przewidywania ze strony kierującego autem osobowym. Cieżarówka jechała już kilka sekund tym pasem zanim doszło do gwałtownego hamowania .

  • Dokładnie! Widać z daleka pomoc drogową z kogutami… coś się dzieje na drodze… jeden i drugi to zignorował i zapindala i nie folguje… ten z osobówki myśli sobie – pie””” le mam pierwszeństwo mój pas czysty… ten z tira myśli sobie – dam radę nie hamuję osobówka troszkę sfolguje bo się pewnie wystraszy… a tu zonk nie boi się 🙂

 5. Nie da się bez emocji ocenić kierowcę ciężarówki i należy użyć tylko dosadnych słów. Ale co to da – będą też inni, którzy podobnie zachowają się. Badania psychiatryczno-psychologiczne powinny być obowiązkowo przeprowadzane dla każdego kandydata na kierowcę i okresowo każdemu posiadającemu jakiekolwiek prawo jazdy. Za wyniki badań powinni bezwzględnie odpowiadać ci co podpisują wyniki. Nie każdy może prowadzić pojazd tak jak nie każdy może pracować np. na wysokości albo na dźwigu. Pozdrawiam wszystkich prowokatorów na tej stronie.

 6. Wiklinowy Nocnik

  pewnie ukrainiec…

 7. Toż to na 99% dzicz ze wschodu ,albo innego „nadbałtyckiego ” np Litwy …u nich taka jazda to nic nadzwyczajnego…powinni aresztować bydlaka za próbę zabójstwa

 8. Uwaga: Polak i tu zonk:)

 9. Kierowca bombowca

  Kierowcom ciężarówek wiecznie się spieszy nie daj Boże wyjedź takiemu to by cię przez radio cb zjadl ale jak on wyjedzie przed maskę to jest wszystko ok. Ich wieczne tłumaczenie że gdyby nie oni to nie miałbym co zjeść i w co się ubrać itd. a tak naprawdę to większość z nich to potencjalni mordercy którzy na drodze myślą tylko o sobie zresztą widać na filmie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia