Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Kiedy na ekspresówce paliło się auto, część kierowców zawróciła. – Takie zachowanie kierowców jest bardzo nierozważne i niebezpieczne

– Takie zachowanie kierowców jest bardzo nierozważne i niebezpieczne – podsumował na Twitterze Krzysztof Nalewajko, rzecznik GDDKiA w Lublinie, opisując sytuację do jakiej doszło wczoraj na drodze S12/S17.

53 komentarze

 1. Lepiej stać w korku na upale niż zginać z własnej głupoty jadąc pod prąd drogą ekspresową gdzie nikt praktycznie mniej niż setką nie sypie .Przeczytaj z pięć razy własny wpis Anno i zastanów się kto tu jest idiotą, i życzę ci abyś byłą jedną z tych zarejestrowanych na kamerach i za kilka dni zapukała do ciebie drogówka z listem gratulacyjnym .

 2. Nie jeździ się pod prąd i tyle chyba że sie naoglądało „szybkich i etc”Pani Anno stałem w Niemczech,w sumie spałem jak reszta,okolo 4 godzin na 3 pasmowej+awaryjny autobani,bo coś tam się rozwaliło przed nami!!!Czy ktoś robił próby samobójcze?Najbliższy zjazd okolo 45 km;I co?Wszyscy czekają!Dziwią mnie tacy kierowcy,bo Was puścić na „Ring Antwerpii ” to połowa na cmentarzu!Szerokości normalnym!!!

  • fluffy
   Uwierz ze jeżeli chodzi o Antwerpii to Belgowie nie są na taką mentalność i logikę gotowi:”Gorąco wiec jadę pod prąd”.
   Tutaj bardziej Ukraina albo Rosja.

 3. A dlaczego zarówno policja jak i służby drogowe doprowadziły i umożliwiły taką sytuację? Dlaczego odcinek jeśli był nie przejezdny nie został zamknięty i ciągle dojeżdżały nowe auta? Również więc i policja i służby przyczyniły się do powstania zagrożenia. Gdyby odcinek został zamknięty, to w ten sposób wyglądałaby ewakuacja pozostałych zablokowanych pojazdów. Normalna praktyka. Dlaczego w tym przypadku tak nie zrobiono? Nie spisała się policja i służby. Nie zabezpieczyli w należyty sposób strefy zdarzenia.

 4. Takie rzeczy to chyba tylko w Lubelskim

 5. kierowcy ciężarówek . uważacie sie za lepszych bo nie macie gdzie zawrócić bo to samo byście robili . poczekamy jak przyjdzie zima to pogadamy cwaniaki co pod małą górkę nie mogą ruszyć . albo wyprzedzają sie na expr… lub autostradzie pięć minut .

 6. Bimmer? Proszę,wręcz błagam ??,wróć?????

 7. Policja powinna wszystkim co zawracali zabrać prawo jazdy co najmniej na rok i skierować ponownie na kurs i egzamin

 8. Tez bym tak zrobila. Przeciez przez jakiegos idiote w starym gracie nie bede stala kilkadziesiat minut w korku

  • ło pani się znalazła…

  • …no tak hehee w sklepir jak jesteś po płyn do naczyń też jak jest kolejka to odkładasz go przecież na półkę z batonikami i wyłazisz heheee jakie to proste nie? a co to za różnica czy sklep czy autostrada !!! tępa ruro…

 9. „Niedawno na tym węźle doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierowca wjechał autem w pojazdy służby drogowej i Policji zabezpieczające wcześniejsze zdarzenia. Zginął pracownik firmy utrzymaniowej, który był równocześnie prezesem OSP w Kurowie. Drugi pracownik został ranny – napisał na Twitterze Krzysztof Nalewajko.” – co ma piernik do wiatraka ? ? Pan Nalewajko nie widzi różnicy w tych dwóch zdarzeniach ?

  Ukarać kierowców, którzy jechali pod prąd przy czym robić tak by nie było w przyszłości takich sytuacji. Policja powinna szybciej reagować moim zdaniem

 10. Droga redakcjo.
  Proszę nie nazywać w artykule tego bezmuzgiego zera kierowcami ! to jezt dno, to są ameby i januszki, jak to to żyje?!?! jakim niewytłumaczalnym cudem to to przetrwało?! Darwin w grobie się przewraca!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo